lekarz Iwona Rospond - Kubiak

Do Pani Rospond-Kubiak trafiłam na początku lutego z podejrzeniem czerniaka naczyniówki w oku prawym .Po wnikliwych badaniach i potwierdzeniu diagnozy, Pani dr z niezwykłą wyrozumiałością dla moich emocji tłumaczyła ,z czym muszę się zmierzyć i jakie są szanse leczenia. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani dr w ciągu miesiąca przeszłam dodatkowe badania i zostałam poddana zabiegowi operacyjnemu : brachyterapii. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr i Jej zespołowi za niezwykłą troskę o pacjenta oraz za to, że z nadzieją znów patrzę w przyszłość.

Mialem okazje poznac dr.KUBIAK w 2017 roku.Ogromny bol glowy i prawego oka,bylem chyba ostatnim jej pacjentem oczywiscie prywatna wizyta 150,00zl.Mowilem pani dr.KUBIAK obulu jaki mnie dreczy,i ze trace wzrok.Powiedzialem rowniez,ze ojciec moj mial jaskre,ktora jest choroba genetyczna.Powiedziala mi,ze nie widzi tu zajaskrzenia,doslownie.Oczywiscie nie wykonala badania cisnienia oka,ktore kilka dni pozniej wynosilo 60.Oile sie ne myle dopuszczalna norma to 21.Jak wielkie bylo zdziwienie mlodej pani dr.z vision expert,ze pani KUBIAK nie wykryla prostej do zdiagnozowania jaskry.Kilka m-cy pozniej wykonano mi zabieg irydotomi.Rok pozniej wykonano mi na ul.Dlugiej w Poznaniu irydotomie drugiego oka.Przypadkiem w tym gabinecie zjawila sie pani KUBIAK.Chyba mnie poznala,bo troche sie zmieszala.Pamietam,ze mowila o jakiejs pacjentce,ktora bolalo oko i glowa a okaz alo sie ze miala glejaka.Ja do dzis prawe oko mam slabsze a przed dr.KUBIAK przestrzegam.Pozdrawiam pani KUBIAK ostatni pacjent w tamtym felernym dniu.

Jestem zachwycona Panią Doktor. Pojechałam z synem 200 km by skonsultować znamię w oku. Wisiał nad nami wyrok -czerniak oka. Pani Doktor tylko spojrzała i od razu wykluczyła najgorsze. Widać, że to doświadczony lekarz i nie jedno w życiu widziała. Teraz przed nami tylko zabieg usunięcia znamiona, ale jak to Pani Doktor powiedziała, to tylko 2 cięcia skalpelem. Bardzo dziękujemy, że tak szybko nas Pani przyjęła na wizytę. Będziemy mieć radosne Święta.

Lekarz o dużych kompetencjach zawodowych z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy chorobę, zwłaszcza, jeśli jest poważna. Spokojna i zrównoważona w obejściu. Na pewno godna polecenia.

Pod skierowaniem - Cito! I tak znalazłem się w szpitalu na ul. Długiej pod opieką pani doktor Rospond-Kubiak. Najpierw żmudne badania z wyrokiem i krótki pobyt w szpitalu. Kompetencje pani doktor, dociekliwość w procesie stawiania diagnozy oraz empatia wzbudziły mój najwyższy szacunek. Nie chciałem pisać o uroku osobistym skoro jednak tak pozytywnie wpłynął na samopoczucie…. Jestem dozgonnie wdzięczny pani doktor za skuteczne usunięcie z oka tego cholernego „wcześniaka,’ którego nazwy boję się używać. Gorąco namawiam do okresowych badań dna oka zwłaszcza 50+, a gdyby nie daj Boże ukrywało się tam jakieś świństwo, tylko do dr Respond- Kubiak. Dziękuje pani doktor sto i więcej krotnie. Andrzej R