Iwona Sielatycka-Chojna

Alergolog

Pani doktor z wizyty na wizytę przepisywała coraz to mocniejsze sterydy 5 miesięcznej córeczce.Oczywiscie poprawa była chwilowa.Absolutnie nie polecam tego specjalisty,leczenie objawów bez szukania przyczyny problemu.

Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, chodzę z córka do Pani doktor nie tylko z alergią, ale również przy każdej infekcji. Moja córka była po zachłyśnięciu zupą i dzięki Niej córka szybko trafiła do szpitala, nie zastanawiała się , nie analizowała, że może to nie to, poczekajmy... Inni uważali, ze taki kaszel to zwykła infekcja i można spróbować antybiotyku. W szpitalu również oceniam pozytywnie Panią doktor. Zdecydowanie polecam.

Byłam pod opieką pani doktor od ponad 12 lat. Owszem pani doktor łagodziła problem, przepisywała zazwyczaj tabletki antyhistaminowe i maści steryowe i problem ustępował do następnego roku. Z roku na rok byłam tylko bardziej uczulona, alergenów było coraz więcej, aż do zeszłego roku gdy miałam bardzo ale to barddzo mocne zaostrzenie alergii, pani doktor przepisała przeciwhistaminowe i maść sterydową, niestety już tym razem nie pomogło, następnym razem dostałam recepte na tabletki sterydowe - 2 tygodnie spokoju, ale problem zwrócił ze zdwojoną siłą razem z półpaścem (tabletki sterydowe znacznie osłabiły moją odporność). Ani razu pani doktor nie powiedziała jak traktować skórę atopową, dopiero teraz od innych lekarzy się dowiedziałam, że trzeba codziennie stosować odpowiednie emolienty i jak właściwie należy postępować. Pani doktor nigdy nie zamierzała mnie wyleczyć, nie pokierowała na odczulanie mimo tego że mam znaczną alergie na pyłki, pani doktor tylko zaleczała problem, który po roku wracał. Stanowczo nie polecam tego lekarza! Wizyta trwa mniej niż 10 minut, pani doktor nie daje rad dotyczących WYLECZENIA tylko wypisuje recepty i czeka na pieniążek. Jak chcecie wyleczyć swoje dzieci z alergii to na pewno nie zrobicie tego u tej pani alergolog!

Lekarz z powołania - bezinteresowny - serdecznie polecam. Fachowe podejście do pacjenta. Nigdy nie pozostawi pacjenta bez udzielania pomocy. Pomogła moim obu córkom.

Byliśmy już z moim synkiem kilka razy i widać znaczną poprawę :). Polecam Panią Doktor.

Serdecznie polecam!!! Po kilku wizytach u innych lekarzy, Pani doktor skierowała synka na szczegółowe badania - wykryto alergię na białko. Synka 'swędział' siusiak, na dłoniach i czole występowały liczne suche plamy, zgubienia. Teraz stosujemy odpowiednia dietę i wszystko jest w porządku.

Teraz stosujemy odpowiednia dietę i wszystko jest w porządku.

Świetny lekarz! Nie wiem dlaczego niektórym ludziom nie odpowiada. Chyba zazdroszczą -.-' ;D No i + z pewnością jest PRYWATNY gabinet. Pani doktor sama jest matką i ma doświadczenie z leczeniem dzieci, bo robi to już od parunastu dobrych lat.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mojemu dziecku przez p. doktor. Polecam

Bardzo przyjemna p. doktor, pomogła mojemu dziecku. Przyjmuje w ramach POLMED

Bardzo przyjemna p. doktor, pomogła mojemu dziecku. Przyjmuje w ramach POLMED