lekarz Iwona Tołkacz-Mil

Hipertensjolog

Pani doktor to wspaniały lekarz. Dziekuję Pani doktor ze pomogła mi medycznie . Skierowała do odpowiedniego specjalisty. Dzięki czemu mam już określoną chorobę i rozpoczęte leczenie. Nie zostawiła mnie samej sobie. To wspaniały lekarz i człowiek.

Pierwszy lekarz na mojej drodze, który wie co to empatia i cierpliwość. Do tego wiedza i prawdziwa chęć pomocy. Szczerze polecam :)

Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze oceniam tego lekarza!

Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze oceniam tego lekarza!

Szkoda że muszę długho czekac na wizytę.

Szkoda że muszę długho czekac na wizytę.

Swoje humory przenosi na pacjenta. Jest nerwowa , niecierpliwa, i niestety niekiedy cyniczna. Więcej pokory i cierpliwości Pani doktor szczególnie do pacjentów starszych tych już na emeryturze.

Bardzo kompetentna lekarka. Pierwszy lekarz który poradził sobie z moim nadciśnieniem i to w pierwszym podejściu!

Pani doktor w bardzo przyjazdny sposób rozmawia z pacjentem. Z wielką uprzejmością odpowiada na każde pytania. Mnie przyjęła poza kolejnością ( nie byłem wcześniej umuwiony) poniewaz czułem sie nie najlepiej - zwłaszcza, że elergolobg podejrzewa wieńcówkę.

jestem po pierwszej wizyciei nic konkretnego nie moge powiedziec dostalem skierowania na badanie specjalistyczne dopiero po wynikachi konsultacj bede mogl cos wiecej powiedziwc

Z podejścia do pacjenta, widać, że chce nieść pomoc ludziom.

Z podejścia do pacjenta, widać, że chce nieść pomoc ludziom.