lekarz Iwona Trzaska-Dąbrowska

Psychiatra

Przeszłam dość długa drogę aby dojść do równowagi psychicznej. Prywatny gabinet znanego psychiatry i ordynatora, szpital, kolejny upadek..... aż trafiłam do Pani dr Dąbrowskiej. Empatia, serdeczność, ciepło i olbrzymia wiedza i doświadczenie. Przy tym skromna i wrażliwa. Udało nam się ze wróciłam do siebie. Jestem oddana pacjentka. Proces trwał prawie 5 lat. Polecam wszystkim mającym problemy. Podziwiam spokój Pani doktor. Nikomu nie ogranicza czasu. To ważne. Cena za wizytę ... to grosze w porównaniu do innych.

Leczę się u tej pani doktor już kilka miesięcy i mogę stwierdzić, że to jeden z lepszych specjalistów z jakimi miałam do czynienia. Miła, sympatyczna i kompetentna starsza pani, która jest zaangażowana w problem pacjenta . Zazwyczaj wizyta trwa ok 30 minut a pacjentów w poczekalni zawsze jest " czarno " a ona cierpliwie każdego wysłucha i nigdy nie dała odczuć " Twój czas się skończył " bo niejednokrotnie zostaje jeszcze długo po godzinach. Szczerze polecam :)

Znam ta Pani jeszcze gdy była poczatkujacym lekarzem psychiatra za czasów E.Gierka (komuny).Jest świetnym lekarzem psychiatra,traktujaca pacjętów podmiotowo i indywidualnie z całym szacunkiem i oddaniem,ma bardzo dużo pacjentów i nie jest zachłanna na pieniadze jak inni lekarze specjaliści prowadzacy prywatna praktykę.Za wizytę bierze tylko 60 zł ! Wysłucha pacjenta do końca co chce Jej powiedzieć pacjet,taka sama była jak pracowała w poradniach PZP w Dabrowie Górniczej.Goraco ja polecam każdemu pacjentowi w potrzebie !!! Wielu ludziom pomogła jak tylko mogła.Pozdrawiam ! M.C.

kobieta z sercem!byłam już u paru lekarzy nie spotkałam się z tak ciekawym człowiekiem! kobiet poświęca czas pacjentowi tłumaczy i słucha

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, każdy pacjent w jej gabinecie spędza ok. 30 min, interesuje się człowiekiem, dokładnie o wszystko pyta, polecam