lekarz Iwona Waszczykowska

Logopeda

JESLI POSZUKUJECIE DOSWIADCZONEGO Z DUZĄ WIEDZĄ, PRAKTYKĄ, DOBRZE WYPOSAZONYM GABINETEM LOGOPEDĘ TO WLASCIWA OSOBA.

LOgopeda kompetentny, doświadczony, uprzejmy, dobry kontakt z dzickiem i rodzicem, poświęcil nam b. duzo czasu, wytlumaczył wszysko, podal instrukcje do cwiczen , omowil plan terapii. polecam wszyskim, wzbudza zaufanie.

Nie polecam.Moje dziecko w szkole chodzi 3 lata do logopedy i nie ma poprawy, bo najczęściej rysują całą lekcję, a potem kilka minut opowiadają rysunki. I to cała praca pani logopedy.

Mój komentarz zamieściłem powyżej, pytania są dosyć wyczerpujące. Polecam innym logopedę ma cierpliwość, doświadczenie, jest usmiechnieta, to zachęca do kolejnych wizyt.Pani logopeda jest lubiana przez moje dziecko. Gabinet jest dobrze wyposażony, pomoce do pracy ciekawe to też przyciąga.

Moim zdaniem doświadczony logopeda,miły,wzbudza zaufanie, zachęca dziecko do ćwiczeń, atrakcyjne, ciekawe pomoce,zagadki, układanki, komputer,ładny gabinet. Cwiczymy mowę, głoskowanie, czytanie.Polecam!

Byłam na wizycie u Pani Doktor dopiero pierwszy raz, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczona...Jest to bardzo wesoła, otwarta i kompetentna osoba....Myślę, że będzie nam się razem bardzo dobrze pracować..

Oceniam logopedę jak wyżej, z punktacji wszystko można wyczytać.

Oceniam logopedę jak wyżej, z punktacji wszystko można wyczytać.

Jako rodzice dziecka z problemami mowy, spodziewaliśmy się fachowej i kompleksowej wizyty logopedycznej. Spotkało nas wielkie rozczarowanie, ponieważ wizyta trwała krótko,a pani logopeda nie potrafiła w żaden sposób nawiązać kontaktu z naszym dzieckiem.

Jestem bardzo zadowolona z P. doktor porady i zadanych cwiczen, oraz z jej pracy z moim synem.

POLECAM, POLECAM , POLECAM. POLECAM, POLECAM TEGO LOGOPEDE - WSZYSTKIM DZIECIOM W KAZDYM WIEKU / MOJA CORA LAT 5 ORAZ CORA LAT 8 UCZĘSZCZAJA NA TERAPIĘ.