lekarz Iwona Węgrzyk

Pani doktor, efekt halo nie eliminuje się okularami za 5tys bo to bzdura. Zalecenie OCT i UDG w tej samej przychodni bo nie można czekać.., w tej samej przychodni. Ok może potrzebne ale lekarz opisująca OCT pomyliła okol lewe z prawym w opisie. Miałam nadzieje ze Mega Lens utrzymuje poziom ale najwyraźniej nie i naciąga na bardzo drogie soczewki. Ja nie polecam tak obsługi OCT jak i opinii lekarskiej. Odbyłam konsultacje w innej placówce ale i w kilku i diagnoza Psni Doktor jest po prostu naciagactwem.

Moja Mama Krystyna G, uwielbia Panią Doktor. Zawsze się cieszy jak zbliża się wizyta. Ma pełne zaufanie, poza tym jest szalenie miła, subtelna i fachowiec doskonały!!!. Szczerze i serdecznie polecam p. dr Iwonę WĘGRZYK. pozdr.

Byłam skutecznie leczona na jaskrę pourazową - od kilku lat ciśnienie w oku jest ok!

Świetny diagnosta. Profesjonalna i kompetentna, pani doktor Węgrzyk jest zarazem ciepła i życzliwa; nie żałuje czasu dla pacjentów; cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania; dokładnie wyjaśnia rodzaj i cel zlecanych badań. Chciałoby się mieć do czynienia wyłącznie z takimi lekarzami!

pani doktor jest sympatyczna ale zle dobrała mi okulary.Widzialem w nich slabo wiec sprawdzilem u innego specjalisty - pomylila sie o 0,75 dioptrii na jednym oku plus inne niezgodnosci na obydwu oczach (inne sfery, cylindry, krzywizny).Okulary po 1 mies noszenia do kosza i kolejny wydatek na nowe szkla ... Ostroznie!

Zgadza się w całości w przedmówcami - fachowiec w dziedzinie okulistyki- bardzo polecam

od wielu lat jestem pod opieką P.dr., miła, komunikatywna, kompetentna, bardzo dokładna! mam do niej pełne zaufanie.

Super Pani Doktor, profesionalna,uprzejma, ekspert w swojej dziedzinie:)))

Super Pani Doktor, profesionalna,uprzejma, ekspert w swojej dziedzinie:)))