lekarz Iwona Wiewióra

1,2

Nie polecam. Nie uprzejma osoba. Wiedzę o niemowlakach ma sprzed 20 lat, po tym jak powiedziałam, że roczny syn piję mleko w nocy oraz budzi się kilka raz bo chce smoczek, to usłyszałam że funduje dziecku niedorozwój... Kilka razy prosiłam o skierowanie do neurologa to Pani u maluszka nic nie widziała i nie dała skierowania. Wizytę u neurologa syn miał prywatnie i wyszło kilka poważnych problemów zdrowotnych

Nie polecam tej pediatry. Bardzo nie profesjonalne podejście do dziecka, wszystkie informacje na temat noworodków i niemowlaków ma przestarzałe. Jest problem z uzyskaniem skierowania do specjalistów. Nie polecam

Nie polecam

faktycznie kobieta bez zycia a jej maz totalna porażka jeden z naj bardziej nieuprzejmych lekarzy w szpitalu !!!!

Bardzo nie mila pani.Zgoszkniala starsza pani.Nie polecam.

Bardzo nie mila pani.Zgoszkniala starsza pani.Nie polecam.

lekarz podobnie jak jej mąż. Mam nadzieje że nie ma do końca takiego podejścia jak Jerzy Wiewióra (chirurg otopeda traumatolog). Totalna beznadzieja. Nie polecam.