dr n. med. Iwona Wójcik

Alergolog, Pediatra

Pani jest przede wszystkim usmiechnieta :) wyleczyła mnie z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia:) Pozdrawiam i polecam:)

Od wielu lat przepisuje te same leki antyalergiczne, krople, syropy. żadnych nowych prób wprowadzenia innych leków, nowszej generacji. Robi łaskę jak się rodzic dopytuje o coś, zrobiła się niemiła i niesympatyczna. Jak była "zwykłym"lekarzem to bardzo chwaliliśmy panią doktor, a im wyżej na stołkach i jako ćwiczeniowiec na zajęciach ze studentami to niestety "odwaliło".A szkoda

Cudowna Pani Doktor ze szpitala przy Wrońskiego, kocha każdego pacjenta jakby swoje dzieci :)))

kacper lat 6 i rodzice dziękują za opiekę

kacper lat 6 i rodzice dziękują za opiekę

Bardzo kompetentna pani doktor, z powołaniem, prowadziła moją córkę jako pediatra do 3 roku życia w przychodni na Wojnowie, niestety już tam nie przyjmuje, drugiego takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, naprawdę przejmuje się losem małego pacjenta. Gdyby miał ktoś namiar na tą panią doktor gdzie obecnie przyjmuje prywatnie lub w jakiej przychodni, byłabym wdzięczna.Lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania!!!!