lekarz Iwona Załanowska-Wysocka

Psychiatra

Konkretna i rzeczowa osoba. Wiem na czym polega leczenie psychiatryczne i ta Pani robi to wzorcowo. Jak ktoś chce poleżeć na kanapie i pozwierzać się za pieniądze jakiejś pani magister, to rzeczywiście nie ten adres. A leki psychotropowe... niestety wszystkie uzależniają ale pomagają zmagać się z chorobą jak już "pogadanki" nie działają. Polecam Panią Doktor .

Nie polecam i to bardzo. Kobieta tylko wciska leki i niestety uzależnia od nich. Przez wiele lat wierzyłam, że mnie leczy, a było zupełnie odwrotnie. Na każdej wizycie pytała mnie tylko o rodzinę " co porabiają,lub co słychać u Pani " Nie będę się rozpisywać na temt mojego "leczenia" u Pani doktor, ale powiem tylko jedno. Dzięki Pani doktor ,jestem uzależniona od leków psychotropowych, o czym pojęcia nie miałam, bo kiedy pytałam ,co z uzależnieniem napisanym w ulotce leku. Odpowiadała ,że to tylko jest w mojej głowie. Byłam młoda i ...

Nie będę się rozpisywać na temt mojego "leczenia" u Pani doktor, ale powiem tylko jedno. Dzięki Pani doktor ,jestem uzależniona od leków psychotropowych, o czym pojęcia nie miałam, bo kiedy pytałam ,co z uzależnieniem napisanym w ulotce leku. Odpowiadała ,że to tylko jest w mojej głowie. Byłam młoda i głupia. Z nerwicy mnie nie wyleczyła i w pakiecie dodała uzależnienie. Mam wielki, żal do Pani doktor . Mogłabym tu pisac e nieskończoność ,ale to nie ma sensu.
Ostrzegam tylko.
Uważać na Tą Panią 😢😢😢

Lekarka nastawiona tylko i wyłącznie na wyciąganie kasy od pacjentów, kilkakrotnie źle dobrane leki i nieprawidłowa diagnoza prawie doprowadziły do tragedii w rodzinie i pobycie w szpitalu. Wszystkim pacjentom przepisuje te same leki, z reguły najdroższe. Kasuje 150 zł za 1 minutowe wypisanie recepty, nie odbiera telefonów, słaby kontakt. Nie polecam tej lekarki, bo tylko zrujnuje Wam zdrowie.