lekarz Izabela Chmielewska

2,5

no moze jednak sa inni.kiedy wiedza potwierdza diagnoze a dobre samopoczucie pozniej

Dla mnie pani Chmielewska jest naprawdę fantastycznym lekarzem i dopóki pracowała w słubickim szpitalu czułam że moje dziecko jest pod fachowa opieką mimo że ma bardzo poważną wadę serca. Od kiedy odeszła z naszego szpitala nie mamy tam czego szukać bo nikt poza nią nie zna się na tej rzadkiej chorobie i nie ma ochoty sie douczać

Byc moze podczas wizyt prywatnych pani Chmielewska ma inne podejscie do pacjentow, jednak podczas dyzurow w szpitalu jest arogancka i wypelnia swoje OBOWIAZKi jakby byly dla niej kara. Mam nadzieje, ze nigdy wiecej nie bede miala z ta pania do czynienia.

Prywatne wizyty u pani doktor na wysokim poziomie - skuteczne leki, kompleksowa pomoc, odpowiedni czas na diagnozę i poinformowanie rodziców o stanie dziecka. Niestety wizyty na kasę chorych lub pomoc w szpitalu wyglądają całkiem inaczej. Pani doktor potrafi być bardzo nieuprzejma i traktuje pacjentów z góry. Aż szkoda.