Izabela Chmielewska

Dermatolog

2,9

Stanowczo nie polecam! Pani doktor jest niemiła, opryskliwa i do tego jej komentarze są nie na miejscu. Obraża pacjenta. Szkoda nerwów!

Pomogła na trądzik, Fajna , ludzka. Czasami powie cos bezpośredniego ale przypisuje w miarę tanie leki i skuteczne

Nie pomogła na trądzik, mam przez to wielkie blizny. Nie polecam. Nie przyjemna, wyzywa i straszy. Nie polecam.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani, zarozumiała traktuje pacjentów z góry i przedmiotowo zwracała sie do mnie per ,,chłopie" a mam 51 lat , co do leczenia jej diagnoza jest i moje leczenie jest nic nie warte, obecnie szukam innego dermatologa. Recepcjonistka też na poziomie szefowej. OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM.

Godny polecenia.Życzliwa,dużo czasu poświęca pacjentowi,uprzejma.Jeśli chory stosuje się do jej zaleceń i przestrzega terminów wizyt kontrolnych z pewnością będzie z niej zadowolony.Bardzo polecam

trafiłam do niej z grzybicą jednego paznokcia a wyszłam z grzybica wszystkich. przez pół roku zapisywała mi tabletki bezskutecznie.podziękowałam jej za takie leczenie.

Beznadziejna jest, nie polecam, mówi do pacjenta że jest głupi, nie daje nadzieji a wręcz załamuje. Wielki negatyw.

Szału nie ma... ale na tle ogółu lekarzy może być !!!! Można z nią porozmawiać i wypytać, ale nie wydaje się super fachowcem w dziedzinie dermatologii.

Bardzo miła kobieta, zna się na rzeczy, potrafi wysłuchać pacjenta. Ogólnie wywarła na mnie bardzo dobre wrażenia.

dermatolog a obgryza paznokcie.nie przyjemna nie tłumaczy.dziwne ze w ogole ma pacjentów