dr Izabela Dziekońska-Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo nie polecam tej pani. Ma nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Bylam u niej na mojej pierwszej wizycie u ginekologa, nie tłumaczyła nic co robi, byla bardzo nieuprzejma. Przepisała mi antykoncepcję na rok, zrobilam badania krwi. Przychodze do niej po roku (nic zlego sie nie dzialo) po nastepna receptę a ona znowu wysyla mnie na jakies badania krwi na wątrobę. Nie znam osoby, ktora co kazda wizyte jest skierowywana na badanie krwi po to aby dostac antykoncepcję. Atmosfera u niej byla bardzo nieprzyjemna, odpowiadała na pytania jakby robila mi łaskę.

Pani doktor zaleciła leczenie nieregularnych miesiączek u 14-latki lekiem ziołowym, bez uprzedniego wykonania jakichkolwiek badań hormonalnych. Leczenie trwało 90 dni, zgodnie z zaleceniem lekarza. W trzecim miesiącu pojawił się na całym ciele córki (twarz, plecy, pośladki) trądzik, z którym zmaga się już 4 miesiąc. Miesiączki nadal są nieregularne, więc terapia nie była trafiona, a skutki jej zastosowania są opłakane.

Omijać z daleka. Nieuprzejma, pozbawiona empatii, kultury, złośliwa, dwa razy w życiu miałam kontakt, prywatnie i szpital, nie polecam, mam wielka traumę po porodzie.

Super specjalista.Polecam. Bardzo miła, dokładnie wyjaśniłami mi mój problem. Nie musiałam zadawać dodatkowych pytań.

Bardzo miła i uprzejma, życzę wszystkim takich lekarzy ;)

Bardzo miła i uprzejma, życzę wszystkim takich lekarzy ;)

bardzo miła zeczowa dzieki pani doktor mamy zdrowego synusia jesem bardzo wdzieczna i zycze wszystkim przyszlym mamom takich lekarzy przy porodzie a pani doktor zdrowia i wielu sukcesow

Po piersze prawie 2 godz. opużnienie (wizyta prywatna)w przyjmowaniu pacjentek, po drugie trzeba było dopytywć sie o ocenę USG bo sama by nic nie powiedziała(o opis też musiałam sie domagać).Poczułam się jakby chciała mnie tylko zbyć.Porażka tyle kasy wydane i zero konkretych inforamcji czy jest dobrze czy żle a dodam ,że z mężem staramy sie od około roku o dziecko.

Witam . Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią doktor. Wspaniała kobieta, świetny fachowiec. Pod jej opieką czułam się całkowicie bezpiecznie. Pomimo "zawirowań" z ciążą zawsze była szczera, udzielała wyczerpujących odpowiedzi na najbardziej szczegółowe moje pytania. Zawsze w kontakcie. Dzięki tej Pani mam zdrowego, dużego synka:)) DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR. Jankiewicz Dorota z Piotrusiem:)

Witam .
DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR.
Jankiewicz Dorota z Piotrusiem:)

Jak na pierwszą wizytę jestem pod wielkim wrażeniem. Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentkom, jest bardzo miła i wyjaśnia każdy problem. Potrafi doradzić i podbudować człowieka.

Anioł kobieta najwyższe uznanie za fachowość,delikatność,uśmiech,zainteresowanie pacjentem i duża cierpliwość. JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM, PROFESJONALISTKĄ W KAŻDYM CALU