Izabela Latoch

2,9
2,6
2,7

Polecam! Pełen profesjonalizm. Jako pacjentka czuję się zaopiekowana i dobrze poinformowana o stanie zdrowia. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Trzymać się z dala od tej pani doktor. Nie ma tu znaczenia czy na NFZ czy prywatnie. Okropny kontakt - płacisz kasę i tak Ci nie odpowie na SMS czy nie odbierze telefonu, na NFZ - oleje Cię kompletnie. Zaprzeczenie lekarza. Każdemu odradzam.

Zdecydowanie nie polecam! Miałam tą nieprzyjemność spotkać Panią Doktor w szpitalu w Bydgoszczy. Na drugi dzień po przyjęciu mnie na oddział na obchodzie śmiała się co ja tu jeszcze robię skoro wyniki są takie a nie inne (cóż sama siebie nie skierowałam na oddział, wątpliwa to przyjemność na nim przebywać). W trakcie badania (kilka innych lekarzy, czy też studentów stało i się patrzyło, również śmiało się z jej niewybrednych żartów ze mnie). Pani Doktor podważyła opinię lekarza który mnie skierował na oddział oraz lekarza który mnie przyjął na oddział mówiąc, ...

Zdecydowanie nie polecam!

Miałam tą nieprzyjemność spotkać Panią Doktor w szpitalu w Bydgoszczy.
Pani Doktor podważyła opinię lekarza który mnie skierował na oddział oraz lekarza który mnie przyjął na oddział mówiąc, że miałam zwykłą owulację i mam doprawdy wielkie wymagania żeby kobietę nie bolało "ah dobry żart naprawdę i jakie wymagania".
Cóż jeśli dla Pani Doktor 3 tygodniowy nasilający się ból jest owulacją oraz wyniki USG wskazujące na torbiel to zastanawiam się w jaki sposób ktoś tak arogancji, chamski, pozbawiony empatii i chociażby odrobiny kultury został lekarzem ordynatorem.

Na obchodzie w stosunku do innej pacjentki (zagrożona ciąża) również była nieuprzejma. Nie odpowiedziała na pytanie, zwracała się trudno powiedzieć do kogo ale nie do pacjentki, mówiła bezosobowo "no cóż zobaczymy, albo będzie albo nie będzie"

Naprawdę dziwię się, że nikt z Zarządu szpitala jeszcze nie dotarł do informacji jakie opinie ta Pani ma wśród pacjentek.
Owszem, jestem w stanie uwierzyć, że momentami Pani Doktor "bywa" miła i uprzejma (miałam u niej dwie wizyty prywatne wcześniej i wszystko było ok) natomiast to co wydarzyło się w szpitalu pozostanie już na zawsze ze mną i następnym razem nie dam się skierować na ten oddział, dopóki ona będzie tam lekarzem.

Nie wiem jak taka osoba może zostać ginekolożką i w dodatku badać młode kobiety. Na mój problem związany z bólem podczas stosunku usłyszałam: „to ja nie wiem co wy robicie” to jest pomoc? jak można coś takiego mówić? Najwyraźniej Pani nie jest wystarczająco wyedukowana skoro jako lekarz zadaje takie idiotyczne pytania zamiast udzielić pomocy. W dodatku na każde moje pytanie dostawałam chamskie odpowiedzi. Nigdy więcej nie wrócę i nie polecam.

Byłam na wizycie u doktor Latoch na początku mojej pierwszej ciąży i już nigdy tam nie wrócę. Doktor powinien mieć dla pacjentek chociaż trochę empatii, czego tej Pani brakuje. Wiadomo jak to w pierwszej ciąży miałam dużo pytań, chciałam wiedzieć co u dzidziusia, lecz nie dowiedziałam się nic poza tym że jestem młoda i jest wszystko ok. Gdy zadałam jakieś pytanie, powiedziała mi, że nie ma na to dziś czasu. Pokazując podstawowe wyniki które zrobiłam stwierdziła, że jej to nie potrzebne, choć idąc do innego lekarza był zadowolony, że może je obejrzeć. Pytając czy zobaczę na USG moje dziecko i czy dostanę zdjęcie zostałam wyśmiana, gdy już usiadłam do biurka po badaniu rzuciła mi zdjęcie ze słowami "więcej nie chcę słyszeć, że o nie prosisz". Nigdy więcej nie chcę mieć z tą doktor kontaktu. Nie polecam jej nikomu!!

Wprawdzie nie dane mi było zostać mamą, jednak z p.dr mam kontakt podczas wizyt w gabinecie. Co w niej cenię? Kompetentna i konkretna. Nie chciałabym, żeby lekarka mi "ciumciala", jak dziecku. Ja lubię lekarzy-profesjonalistow, a nie ściemniaczy. Polecam

Nigdy nie spotkałam gorszego podejścia do pacjenta jak u tej pani doktor. Do dziś mam przez nią traumę, gdy na porodówce zamiast odpowiedzieć na proste zadane przeze mnie pytanie zaczęła na mnie krzyczeć, że za szybko zaszłam w ciążę. Podczas cesarskiego cięcia śmiała się w głos i ignorowała moje pytania. Czułabym się jak śmieć, gdyby nie pielęgniarka trzymająca mnie za rękę. Po tym jak zobaczyłam na położnictwie jej przemiłe podejście do innej pacjentki stwierdziłam, że ta kobieta wybiera sobie dla kogo będzie miła A kogo potraktuje jak rzecz. Szczerze? Nie ...

Po tym jak zobaczyłam na położnictwie jej przemiłe podejście do innej pacjentki stwierdziłam, że ta kobieta wybiera sobie dla kogo będzie miła A kogo potraktuje jak rzecz. Szczerze? Nie sądzę by było to profesjonalne podejście. Nie życzę nikomu starcia z tą kobietą, gdy będzie miała akurat gorszy dzień. Kiedyś za to odpowie mam nadzieję.

Bardzo bardzo dobry lekarz. Kompetentna, miła dla pacjenta. Jest moim lekarzem od 15 lat i wszystkim ja polecam

Niestety po raz kolejny trafiłam na Panią doktor na oddziale ginekologi w Bydgoszczy. Od początku traktowała mnie jak intruza, którego trzeba się szybko i skutecznie pozbyć. Jestem po operacji usunięcia lewych przydatków na których był zlokalizowany nowotwór. Teraz trafiłam ponownie do szpitala ze skierowaniem na kolejne usunięcie torbieli na drugim jajniku. Pani doktor zobaczyła skierowanie i usg stwierdziła, że musi mnie ponownie zbadać, pomimo tego, że 20min wcześniej byłam u lekarza i miałam wynik usg z dokładnym określeniem rozmiarów torbieli. Podczas badania była nieuprzejma i mówiła podniesionym tonem i z wyrzutami, że dlaczego mam usunięte lewe przydatki (które de facto ona mi je usunęła pół roku wcześniej) a później skwitowała ze mam zajść w ciąże to nie będzie problemu a poinformowałam ją, że staramy się od stycznia z mężem. Odpowiedzią jej na to był teks, że ona mi nie powie jak się dzieci robi bo to powinnam wiedzieć. Dodatkowo miałam wyniki testu ROMA i miałam podwyższone parametry Ca125. Gdy zapytałam Panią doktor co to znaczy to stwierdziła, że to ok i nie mam na to zwracać uwagi. Dlatego niestety nie polecam kontaktu z tą Panią.

Jako jedyna dobrze oceniła wagę dziecka i to koniec moich dobrych słów na temat pani dr. Jest niemiła, traktuje pacjentki przedmiotowo. Trafiłam do niej w dość młodym wieku i wizyta u niej dość mocno odbiła się na mojej psychice. Bałam się o co kolwiek zapytać. Najlepiej siedź cicho i czekaj aż łaskawie cokolwiek ci powie. Przepisuje bardzo drogie leki, niemalże stały zestaw dla wszystkich. Nie informuje jak je przyjmować. Prawie zawsze spóźniona. Jedyny przejaw ludzkości przejawia gdy spóźnia się 2 godziny i chyba jest jej trochę głupio. Nie polecam.