lekarz Izabela Maszczyńska

Psychiatra

JEST DOBRYM LEKARZEM. PĘKNEJ URODZIE KOBIETĄ I TAJEMNICZYM USMIECHU.............................................

czego dr maszczyńska może dowiedzieć się o pacjencie i chorobie w 15 min....., które kosztuje 150 zł, oczywiście bez rachunku!! NIe polecam!! totalny brak profesjonalizmu!!!!!!!

NIe polecam!! totalny brak profesjonalizmu!!!!!!!

Wybitny i kompetetny fachowiec. Opinia ze środowiska lotnczego

Wybitny i kompetetny fachowiec. Opinia ze środowiska lotnczego

bardzo dobry lekarz psychiatra-z odpowiednim podejściem do ludzi z chorobą psychiczną ( co zwykle nie jest łatwe)

bardzo mała wiedza, dużo zarozumialstwa ,miłości do pieniędzy stale przebywa z psem bardzo rozpuszczonym

Bardzo dobry lekarz z dużą dawką cierpliwości ,doradzi pomoże zawsze ma czas dla pacjenta gorąco polecam

Ciepła i dobra lekarka gorąco polecam.Tłumaczy dokładnie .ma wiele cierpliwosci,wysłucha jakie pacjent ma problemy. jest po prostu super

Cennik Izabeli Maszczynskiej Za Tuszowanie sprawy o gwałt ktorego nie boło choc był bo sama to potwierdza w nagraniu choc go nie było gwałtu 300000 tysiecy Za włamanie do mieszkania choc go nie było gdzie skradziono nagranie gdzie potwierdza ze o tym gwałcie nalezy zapomniec a przyznaje ze był 1000000 i 100000 tysiecy Za artykul 203 gdzie go nie było choc byl 200000 tyciecy Za upokorzenia gdzie ich nie było choc były 5000000000000000 hehe i jeszcze kilka zer Psychiatra gangster goraco polecam wszystkim zainteresowanym jej działalnoscia A teraz mnie oskarz ...

Cennik Izabeli Maszczynskiej

Za artykul 203 gdzie go nie było choc byl 200000 tyciecy
Psychiatra gangster goraco polecam wszystkim zainteresowanym jej działalnoscia
A teraz mnie oskarz ze cie pomawiam Cwaniaro to sobie z toba podyskutuje

Złośliwa bywa wobec pacjentów, więcej serca ma dla psa niż dla ludzi

Złośliwa bywa wobec pacjentów, więcej serca ma dla psa niż dla ludzi

Bardzo sympatyczny i dobry lekarz potrafi stworzyc atmosfere aby pacjęt miał zaufanie i mógl sie otworzyc bardzo mi Pani Doktor pomogła .Zdecydowanie polecam