lek. med. Izabela Michniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH

Uważam że pani doktor nie jest dobrym specjalistą , to że ktoś dużo mówi i jest uprzejmy to nie wszystko. Lekarz powinien być wyważony i skutecznie leczyć.

chociaż jestem zapisana do innego lekarza rodzinnego w naszym ośrodku to od jakiegoś czasu leczę syna u pani doktor i jestem zadowolona zawsze odbierze telefon zawsze dokładnie wytłumaczy.wizyty prywatne wcale nie ciągną się w do wizyty kontrolnej,kontrola w ośrodku na kasę chorych.To nie prawda że zawsze wypisuje tylko antybiotyki.

bardzo dobry lekarz rodzinny, prowadziła od małego maje dzieci i nas z żoną też prowadzi już kawał czasu, duży szacunek dla tej PANI

Pani doktor zawsze wnikliwie przeprowadza badanie,chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wysłuchuje wszystkich wątpliwości pacjenta.Nigdy nie odmówiła mi wizyty nie ważne o której godzinie zadzwonię i zawsze odpowiada na telefony.

Pani doktor to jest lekarz z powołania . zawsze poświęca każdemu pcjentowi tyle czasu ile to konieczne .

Pani doktor to jest lekarz z powołania .
zawsze poświęca każdemu pcjentowi tyle czasu ile to konieczne .

Lekarka z powołania-polecam chociaż zawsze sa do tej Pani dlugie kolejki

Lekarka z powołania-polecam chociaż zawsze sa do tej Pani dlugie kolejki

NIE POLECAM PONIEWAŻ JEDYNE LEKARSTWA JAKIE PANI LEKARZ PRZEPISUJE TO ANTYBIOTYKI, NIE ANALIZUJE SKRUPULATNIE symptomów choroby

Pani doktor zawsze znajduje czas. W wypadkach gdy jest potrzebna szybka pomoc diagnostyczna, nie tylko pomaga w kwesti załatwienia w szybkim terminie badań, ale również potrafi szybko zrobić USG. A gdy jest potrzebny jakiś specjalista zawsze służy pomocą, adresem. Nigdy też nie zostałam potraktowana w sposób opryskliwy, czy jak intruz. Przed jej gabinetem zawsze są tłumy. Świadczy to o tym, że bardzo dużo ludzi powierzyło jej swoje zdrowie.

Polecam wszystkim, Panią doktor.Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia.Leczyła moje najmłodsze dziecko.Zainteresowanie pacjentem było zawsze kompleksowe, zazwyczaj leczenie rozpoczyna od potrzebnych badań,potrafi słuchać. Pacjenta traktuje jak pacjenta a nie jak kolejny numer.