lek. dent. Izabela Obidowicz

Polecam polecam polecam. Pani doktor mila, wesola i usmiechnieta, wizyty sa sympatyczne i bezstresowe. Pani doktor tlumaczy co i dlaczego robi. W koncu dowiedzialam sie po co sciaga sie kamien! Zostalam ostrzezona ze jest to zabieg nieprzyjemny, faktycznie nie byl mily, ale zauwazylam znaczna roznice w porownaniu do wizyt w innych gabinetach. Kamien zniknal ze wszystkich zebow, dziasla nabraly prawidliwego koloru i ksztaltu, kamien i osad zostal usuniety porzadnie. Polecam raz jeszcze.

Polecam Pania doktor gorąco. Dba o to by pacjent cierpiał jak najmniej,tłumaczy ci robi i dlaczego to konieczne, na NFZ nie czeka sie miesiącami ,a praca wykonana przez Pania doktor jest jak najbardziej profesjonalna. Każdy ma prawo do swojego zdania ale negatywne komentarze wydają mi się naciągane lecz widać każdemu nie dogodzi😊Podsumowując polecam z całego serca nawet największy panikarz może czuć sie spokojnie w gabinecie Pani doktor 😊

Nikomu nie polecam tej dentyski,jesli wogóle tak można ją nazwać,wizyta u niej trwa 5 minut,a potem okazuje się,że ząb jest wogole nie wyczyszczony i takiego sznowna pani doktor zakłada plombę, a potem po raz kolejny robi wciąż te same zęby i wyciąga pieniądze. Po leczeniu u niej inny stomatolog stwierdził,że zeby wogole nie były leczone,nic dziwnego skoro pani doktor jest taka expreswa

Ja wybrałam się na usuwanie kamienia nazębnego na NFZ. Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z usług tej pani stomatolog. Na fotelu spędziłam góra 5 minut, pani podłubała tak średnio przy co trzecim zębie i stwierdziła, że to już wszystko. Kamień jak był tak jest nadal, jedyny efekt to obolałe dziąsła, bo delikatnością pani doktor raczej nie grzeszy. Być może to standard przy wizytach na NFZ, a przy wizytach prywatnych jest inaczej. Niestety nie mam ochoty tego sprawdzać, gdyż skutecznie zniechęciłam się do usług tej stomatolog. Dla mnie takie podejście do pacjenta i do wykonywania pracy jest absolutnie nie do zaakceptowania.

Nie polecam szybko i byle jak. Pani doktor podczas robienia zwykłej plomby podrażniła mocno dziąsła również przy czyszczeniu kamienia. Moim zdaniem poświęciła zdecydowanie za mało czasu niewiele ponad 5 minut na zrobienie plomby.

Wizyty u Pani Doktor byly super. Szybko, miło bez kolejek. Nie czeka sie godzinami pod drzwiami gabinetu. Ceny przystepne. I uroczy usmiech :D polecam i pozdrawiam

Absolutnie sie nie zgadzam z opiniami moich poprzednikow , nie bede sie tu rozpisywal poprostu sami sie przekonacie juz po piewrszej wizycie ,jak bedziecie musieli wrocic z bolacym zebem lub poprawiac zepsuta prace pani stomatolog ! i jeszcze z poprawa ,naprawieniem moze byc problem gdyz pani Iza moze nie miec czasu !tak wlasnie bylo w mojej sytuacji ! wiec dwa razy sie zastanowcie jak wybierzecie sie do pani ''stomatolog''

Fantastyczna Pani stomatolog - prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo fachowo wyjaśnia problemy z uzębieniem i bardzo szybko usuwa problemy. Wysokiej jakości sprzęt i wszystko w jednym gabinecie. Pani Iza jest przy tym bardzo miła i a swym uśmiechem sprawia że bólu się nie czuje. Naprawdę polecam. Na wizytę na NFZ nie trzeba czekać długo .

W 100% polecam Panią doktor. Nie rozumiem dyskusji (w komentarzach) na temat wyglądu - owszem, pani doktor nie tylko dobrze wygląda ale jest miła i uśmiechnięta... tylko, że chyba nie o to chodzi? Najważniejsze jest, że jest kompetentna, fachowa i wie co robi. Wyjaśnia na czym polega problem, więc nie ma się wrażenia, że nie panuje się nad tym co się dzieje. Ma poczucie humoru, więc potrafi przełamac atmosferę kiedy ktoś bardzo się boi - a to chyba u dentysty bardzo istotne!

Bardzo ale to bardzo polecam! Z wszystkich stomatologów jakich miałem przyjemność odwiedzić jedynie Panią Obidowicz tak mile wspominam, bardzo miła i przy tym profesjonalna SUPER!