lekarzIzabela Petecka

Lekarz rodzinny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.4512345
6 opinii

• 1

Lekarka bardzo niesympatyczna, niegrzeczna, uszczypliwa. Nie potrafi postawić dobrej trafnej diagnozy.Moja siostra jak poszła do niej z bólem i zasugerowała że to może coś w śliniance to pani doktor ją wyśmiała i stwierdziła ze sobie wymyśla chorobę po czym się okazało będąc u 2 lekarza na usg że ma kamień w śliniance i stąd ten ból- lekarz był w szoku że nie dostała nic bo powinna dostać od razu antybiotyk. Ja mając pierwszy raz zapalenie ucha z bólem nie do zniesienia jak poszłam do lekarki to łaskawie mnie przyjęli a pani dr. stwiedziała ze nic mi nie będzie gdyby nie miła pani w aptece całodobowej w której wylądowałam w nocy to bym umarła z bólu chyba przez diagnozę pani doktor. Łaskę robi że wystawi skierowanie a skoro płacę składkę zdrowotną ZUS to to jest jej obowiązek tymbardziej że do lekarza chodzę naprawdę raz na kilka lat. A jeszcze jeden ciekawy przypadek moja mama jak poszła do niej z grypą zamiast dostać antybiotyk dostała jakiś lek po którym mało zawału serca nie dostała - gratuluje. Naprawdę odradzam wizytę u tej pani.

• 1

Nie sympatyczna, nie przyjemna atmosfera, bywa uszczypliwa niechetna i nie miła. Zapalenie ucha wyleczyla w połowie, kanał nadal miał zapalenie sygerujac ze to moja wina, nie za slabych leków, ucho zamiast tygodnia lleczylam ponad 3, u specjalisty. Pan w rejstracji równiez nie sympatyczny, jedyna pani pielegniarka jest naprawde przyjemna.

• 1

Doprowadziła moje 3 letnie dziecko do stanu krytycznego. Pani doktor badając dziecko stwierdziła, że jest zdrowe.Dziecko po 2 godzinach od wizyty u Pani doktor wylądowało w szpitalu z ogromnymi dusznościami.

• 1

Przez 4 lata co raz gorszego samoczpocia nie doczekalam sie zadnych badan i skierowan, zrobilam je na wlasna reke (prywatnie) i wyszlo ze mam tarczyce i nadnercza w oplakanym stanie. Lekarka fajna i mila, zwlaszcza jak masz grype albo zapalenie gardla, w razie powazniejszych spraw robisz sobie krzywde czekajac na zaangazowanie tej Pani. Moze to wynika ze bylam z NFZ a nie prywatnie. Obojetne, pare lat bez leczenia sprawia ze teraz mam powazny problem.

• 1

Przepisuje zbyt dużo lekarstw (drogie), tam gdzie nie są one potrzebne, np. na wirusa antybiotyki, odmawia okresowych badań, pacjenta, szczególnie emeryta traktuje przedmiotowo. Absolutnie nie polecam

• 5

konkretna i fachowa. pełen profesjonalizm. po prostu baba ok.

Gdzie przyjmuję

place 11

Świętojańska 68 (Plus Zdrowie)
    Gdynia
    54,515260818,54028330 58 661 36 81

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat