lekarz Izabela Petecka

3,4
2,1

Karolina

31.01.2015

Bardzo dobry lekarz,z podejściem do dzieci. Przypisuje antybiotyk tylko jeśli jest taka konieczność.Poświęca czas dla pacjenta adekwatnie do sytuacji z jaką przyszedł. Leczymy się u Pani Izy Peteckiej już prawie 20lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Serdecznie polecam,bo to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta.

25.02.2013

Lekarka bardzo niesympatyczna, niegrzeczna, uszczypliwa. Nie potrafi postawić dobrej trafnej diagnozy.Moja siostra jak poszła do niej z bólem i zasugerowała że to może coś w śliniance to pani doktor ją wyśmiała i stwierdziła ze sobie wymyśla chorobę po czym się okazało będąc u 2 lekarza na usg że ma kamień w śliniance i stąd ten ból- lekarz był w szoku że nie dostała nic bo powinna dostać od razu antybiotyk. Ja mając pierwszy raz zapalenie ucha z bólem nie do zniesienia jak poszłam do lekarki to łaskawie mnie przyjęli a pani dr. stwiedziała ze nic mi nie będzie gdyby nie miła pani w aptece całodobowej w której wylądowałam w nocy to bym umarła z bólu chyba przez diagnozę pani doktor. Łaskę robi że wystawi skierowanie a skoro płacę składkę zdrowotną ZUS to to jest jej obowiązek tymbardziej że do lekarza chodzę naprawdę raz na kilka lat. A jeszcze jeden ciekawy przypadek moja mama jak poszła do niej z grypą zamiast dostać antybiotyk dostała jakiś lek po którym mało zawału serca nie dostała - gratuluje. Naprawdę odradzam wizytę u tej pani.

09.01.2013

Nie sympatyczna, nie przyjemna atmosfera, bywa uszczypliwa niechetna i nie miła. Zapalenie ucha wyleczyla w połowie, kanał nadal miał zapalenie sygerujac ze to moja wina, nie za slabych leków, ucho zamiast tygodnia lleczylam ponad 3, u specjalisty. Pan w rejstracji równiez nie sympatyczny, jedyna pani pielegniarka jest naprawde przyjemna.

07.12.2011

Doprowadziła moje 3 letnie dziecko do stanu krytycznego. Pani doktor badając dziecko stwierdziła, że jest zdrowe.Dziecko po 2 godzinach od wizyty u Pani doktor wylądowało w szpitalu z ogromnymi dusznościami.

13.10.2011

Przez 4 lata co raz gorszego samoczpocia nie doczekalam sie zadnych badan i skierowan, zrobilam je na wlasna reke (prywatnie) i wyszlo ze mam tarczyce i nadnercza w oplakanym stanie. Lekarka fajna i mila, zwlaszcza jak masz grype albo zapalenie gardla, w razie powazniejszych spraw robisz sobie krzywde czekajac na zaangazowanie tej Pani. Moze to wynika ze bylam z NFZ a nie prywatnie. Obojetne, pare lat bez leczenia sprawia ze teraz mam powazny problem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

Beata Kwolek

Centrum Medyczne ''Kolejarz-Vita''