Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą rzeczowa wytłumaczy wszystko i pomoże ma świetne podejście do dzieci.Najlepsza w Płocku.Filip Machowski dziękuje za leczenie za każdym razem bardzo pomogła.Jak był problem to nawet podała prywatny telefon i dzwonił wieczorem czy wszystko jest ok.Dziekujemy

Witam, bardzo polecam Panią doktor. Genialne podejście do dzieci, ogromna wiedza i zrozumiałe wytłumaczenie problemu. Będę wracał!

Super wizyta, bardzo pozytywna Pani Doktor, pomogła ze wszystkimi problemami. Z czystym sumieniem polecam

Mam ponad 60 lat, była jedna wizyta u Pani doktor w gabinecie. Płukanie uszu pomogło znakomicie, słuch "wrócił" do normy. Ja co prawda kiedyś słyszałem nawet 16 kHz, ale to było kiedyś... Dziś już ta"góra" pasma nie jest aż taka, ale nie narzekam. Wyjątkowo sympatycznie i rzeczowo. Polecam bardzo. Zadowolony pacjent :)

Mam ponad 60 lat, była jedna wizyta u Pani doktor w gabinecie. Płukanie uszu
Wyjątkowo sympatycznie i rzeczowo. Polecam bardzo.

Zadowolony pacjent :)

Trafiłem na Panią laryngolog przypadkowo, ponieważ Pani z recepcji w Przychodni na Kochanowskiego zapisał a mnie na wizytę do tego lekarza. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Oprócz miłej atmosfery, była dokonana wnikliwa diagnoza, wyjaśnione zostały mi w sposób zrozumiały dolegliwości związane z uchem. Udało się tego samego dnia wykonać specjalistyczne badania słuchu ,które następnie Pani laryngolog omówiła ze mną szczegółowo i zapisała lek. Wspierająca lekarza , Pani pielęgniarka również wykazała się fachowością. Osobiście polecam korzystanie z porad lekarskich u Pani laryngolog Izabeli Popowskiej - Karwowskiej, ponieważ posiada dużą wiedzę medyczną i w sposób jasny , czytelny i miły prowadzi rozmowę z pacjentem.

Trafiłem do Pani Doktor przypadkiem i jestem bardzo zadowolony. 10 lat byłem operowany na polipy i od tego czasu leczę się na polipy nosa w połączeniu z lekką astmą i alergią z różnym skutkiem. Polipy wracały i straciłem węch i smak. Wizyta u Pani Doktor przywróciła mi sens leczenia się. Leki doraźnie obkurczyły przerośniętą śluzówkę, że węch i smak wrócił. Zgodnie ze skierowaniem i planem leczenia zapisałem się na CT zatok oraz na operację usuwania polipów nosa.

Trafiłem do Pani Doktor przypadkiem i jestem bardzo zadowolony.
Polipy wracały i straciłem węch i smak.
Wizyta u Pani Doktor przywróciła mi sens leczenia się.
Leki doraźnie obkurczyły przerośniętą śluzówkę, że węch i smak wrócił.

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, od dłuższego czasu borykałam się z problemami otolaryngologicznymi, a dzięki Pani Doktor udało mi się z nimi uporać. Lekarka z pasją i doświadczeniem, która wnikliwie analizuje przypadek każdego pacjenta indywidualnie, dużo czasu poświęca na badanie i zebranie wszystkich informacji, które mogą mieć wpływ na postawienie diagnozy i zaplanowanie leczenia. Jeszcze raz polecam i bardzo dziękuję za pomoc. :)

Niejednokrotnie zgłaszałam się do Pani doktor zarówno z własnymi problemami zdrowotnymi jak również moich dzieci. Za każdym razem byliśmy profesjonalnie i miło obsłużeni. Pani doktor jest bardzo skupiona, bacznie wsłuchuje się w pacjenta, poświęca dużo czasu na każdy przypadek i dzięki temu za każdym razem stawia bardzo dobre diagnozy. W przypadku wizyt w gabinecie w Płocku nie można nie zauważyć profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu podczas konsultacji można wykonać badania związane z dolegliwościami otolaryngologicznymi, które nie są dostępne w innych placówkach w Płocku. Z czystym sercem polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Odbyłam u Pani Doktor kilka wizyt z różnych powodów, m.in. zatoki, ucho. Za każdym razem zostałam w pełni wysłuchana, odpowiednio zbadana i najważniejsze skutecznie wyleczona. Pani Doktor jest konkretna i uprzejma, tłumaczy zrozumiale. Przepisuje leki ale też doradza wspomagające naturalne sposoby zapobiegania nawrotom choroby i wspierania leczenia, co jest równie ważne dla zdrowia, nie samą chemią człowiek żyje. Leczę też u Pani Doktor mojego synka na zatoki i muszę powiedzieć, że już 2 infekcje przeszedł tylko z katarem, a wcześniej schodziło zawsze na oskrzela i pompowałam w niego co dzień wziewy sterydowe bez których teraz bez problemu sobie radzimy. Jestem w szoku i bardzo wdzięczna za to. Oprócz tego, Pani Doktor zawsze podaje swój numer prywatny do kontaktu w kryzysowych sytuacjach, skorzystałam już dwa razy, to jest bezcenne w dzisiejszych czasach. Tak powinien zachowywać się każdy lekarz. Wspaniała Pani Doktor, tak samo jak jej Ojciec, który w zeszłym roku bardzo mi pomogł w Nowy Rok telefonicznie. Widać empatię i chęć niesienia pomocy mają we krwi w tej rodzinie. Polecam z całego serca Panią Doktor.

Odbyłem u Pani Doktor kilka wizyt, w tym również konsultacje telefoniczne z uwagi na ograniczenia Covid. Od paru lat odczuwam dolegliwości otolaryngologiczne (szumy). Miałem wizyty u kilku specjalistów w tej dziedzinie w przychodniach publicznych i niepublicznych różnej kategorii i "renomy medialnej"... Skuteczność tych wizyt nie zawsze była zadawalająca, objawy częściowo ustępowały, ale też pojawiały się w innych formach, często o zmieniającym się natężeniu. Odnosiłem wrażenie, że wobec niepełnego zakresu badań organów słuchu (o mnogości możliwych badań dowiedziałem się od osób o podobnych dolegliwościach oraz z internetu) stawiane diagnozy nie były kompletne, zatem niepełne, vide: prowadzące do miernych rezultatów leczenia.
Dopiero kontakt z Panią Dr I. Popowską-Karwowską od początku roku 2021 okazał się zdecydowanie skuteczniejszy. Nie sposób jest nie wymienić wielu wyjątkowo dobrych w mej ocenie cech odbywanych wizyt i charakterystyki pracy Pani Doktor. Najważniejsze: 1) Obszerny, wszechstronny wywiad stanu zdrowia (uwaga: nie tylko bezpośrednie
dolegliwości układu słuchowego, lecz również rozeznanie ogólnego stanu zdrowia,
przebytych chorób, zbioru używanych lekarstw, uczuleń itp...),
2) Troskliwe wytłumaczenie mechanizmów moich dolegliwości słuchowych,
3) Przedstawienie możliwych metod leczenia (od mało- do silnie inwazyjnych)
i perspektywicznej profilaktyki,
4) Po tym etapie wizyty Pani Doktor uzasadniła konieczność wykonania ZESPOŁU
BADAŃ (5 specjalnych dot. oceny stopnia dolegliwości słuchowych, jak również kilka
towarzyszących związanych ze stanem podstawowych układów czynnościowych
organizmu).
5) Podkreślam, że Pani Doktor zaleciła wykonanie badań w laboratoriach bardzo wąsko
wyspecjalizowanych, co wymagało wielu osobnych wizyt we wskazanych osobiście
instytucjach, ale w moim mniemaniu dało gwarancję uzyskania pewnych,
wiarygodnych wyników.
6) Przedstawienie różnorodnych zestawów leków w zależności od charakteru
i intensywności mych dolegliwości oraz przepisanie stosownego zespołu leków
ze wskazaniem perspektywy modyfikacji tego zestawu w przyszłości, w zależności
od skutków danego etapu leczenia.
7) Profesjonalność, kompleksowe podejście, szybka diagnoza
8) Ciepłe, sympatyczne podejście, wyjątkowo uważne wysłuchanie pacjenta...
9) Ujmująca osobowość, urok osobisty.....

Dziękuję bardzo za dotychczasowe, na wyjątkowym poziomie, zaangażowanie Pani Doktor okazane w czasie wizyt. Polecam z pełną odpowiedzialnością wizyty u Pani Doktor i życzę dalszej tak miłej i życzliwej dla pacjentów pracy!
Z poważaniem, Prof. Paweł Staszewski, Politechnika Warszawska