Izabela Przychodzień

Lekarz rodzinny

Polecam Panią doktor jest rewelacyjna :) lekarz z powołaniem! Nie zgadzam się z OSOBĄ ? która napisała że doktor nie informowała o zmianie adresu i telefonu ! , wręcz odwrotnie przed przeniesieniem około 3 miesięcy każdy pacjent dostawał ulotkę dotyczących zmian lokalizacji i nawet mapka dojazdu była .

Lecze się u doktor bardzo długo i wiem ,że można liczyć na jej pomoc.

Lecze się u doktor bardzo długo i wiem ,że można liczyć na jej pomoc.

fantastyczny lekarz rodzinny nigdy się nie przepisze do innego, to jest prawdziwy lekarz z powołania. polecam gorąco jestem moim lekarzem już 15 lat.

Wizyta się nie odbyła bo pani lekarz zmieniła lokalizację przychodni, zmieniła numer telefonu, nie powiadomiła o tym swoich pacjentów. Szukaj wiatru w polu!!!!

Pani dr Przychodzień jest wspaniałym lekarzem. Nigdy nie zostawia pacjenta samemu sobie, zawsze wszystko wyjaśni, zawsze można liczyć na radę Pani doktor i jest bardzo uprzejma. Mam do Niej 100% zaufania i jak mam kogoś polecić to tylka Ją.

jak sie leczyć to tylko u tego lekarza.

jak sie leczyć to tylko u tego lekarza.

Leczy mnie praktycznie od zawsze. Bardzo miła, kompetentna, godna zaufania. Poleciłabym ją każdemu znajomemu.