dr n. med. Izabela Sowińska-Krzyżanowska

Laryngolog

Chciałabym przestrzec wszystkich przed wizytą u Pani dr Izabeli Sowińskiej. Tak nieuprzejmej, chamskiej, bezczelnej, aroganckiej i zarozumiałej osoby dawno nie spotkałam. Podczas wizyty non stop odbierała telefon i umawiała pacjentów na prywatne wizyty do swojego gabinetu. Chyba zapomniała, że pracuje dla nas i dzięki nam. Bezpodstawnie unosi się na pacjentów. Radzę ją omijać.

Zmagałam się przez dwa lata z przewlekłym, męczącym suchym kaszlem. Lekarze przepisywali jedynie nieskuteczne antybiotyki, które tylko na krótki czas tłumiły mój przewlekły stan i obniżały mocno odporność. Nigdy nie otrzymałam skierowania na jakiekolwiek badania. Byłam bezradna i traciłam wszelką nadzieję, że uporczywy kaszel zostanie wyleczony. Dopiero Pani dr n. med. Izabela Sowińska Krzyżanowska mocno zaangażowała się aby rozpoznać i wyleczyć przyczynę mojego bardzo męczącego kaszlu. Pani Doktor zleciła wszystkie najważniejsze badania ( RTG klatki, badania w kierunku bakterii, wymazy z gardła oraz wiele badań wykluczających inne schorzenia. Obszerne i specjalistyczne badania laryngologiczne min. (wymaz z krtani (nagłośni), USG krtani) wykonane osobiście przez Panią Doktor stwierdziły obecność bakterii, która była przyczyną mojego kaszlu. Postawiona diagnoza i wdrożone leczenie skutecznie wyleczyło mnie z przewlekłego kaszlu. Wiedza i doświadczenie oraz troska Pani Doktor zmieniło moje życie. Dziękuję z całego serca za wnikliwą opiekę medyczną oraz pomoc w uniknięciu powikłań. Dzięki Pani dr Izabeli Sowińskiej Krzyżanowskiej wróciłam do zdrowia i cieszę się każdym dniem bez kaszlu.

Nie polecam! Pani doktor brak ogłady i podejścia do pacjenta. Kręciła nosem, że z innego miasta. W ogóle nie słuchała co się do niej mówi. Podczas badania nerwowa co skutkowało poważnym pokaleczeniem. Na koniec zepchnęła do innego specjalisty. Omijać szerokim łukiem..

Tragedia.Moja wizyta trwała kilka minut, prosiłam o przyjęcie mnie ale niestety dowiedziałam się, że mam iść do innego lekarza, bo jest wielu innych lekarzy i że już dość w swoim życiu naprzyjmowała się pacjentów. Dość mocna i nieprzyjemna reprymenda spotkała panie w recepcji, aż przykro słuchać jak Pani dr w nieprzyjemny sposób rozmawia z innymi ludźmi.

Ja moją wizytę u tej pani wspominam fatalnie. Bardzo szorstka i opryskliwa osoba. Słowem nie można sie odezwać, bo zaraz nie ładnie sie odnosi do pacjenta. Jako lekarz podobno nie zła, ale postawa zdecydowanie nieodpowiednia, co podzielają inni pacjenci (prosze poczytać w internecie). Pani doktor zapomniała co to jest przysięga Hipokratesa, a portal ranking lekarzy powstał właśnie po to, aby pacjent mógł wyrazić swoją opinię, na temat lekarza i aby ludzi mogli dowiedzieć się czegoś więcej przed wizytą.

Mówiąc krótko i na temat: pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, Pani dr zdaje się być jedną z niewielu pozostałych już lekarzy, dla których przysięga Hipokratesa ma priorytetowe znaczenie w wykonywaniu swojego zawodu. Polecam tego lekarza - w jej rękach krzywda się nikomu nie stanie a jedynie do zdrowia można dojść - a jak komuś przeszkadza, że TO LEKARZ MA RACJE bo wcześniej naczytał się o własnym schorzeniu w internecie to niech idzie do znachora albo innego alibaby a lekarzowi z krwi i kości niech głowy nie zawraca bo ta Pani powinna leczyć ludzi i idzie jej to całkiem dobrze! Osobiście zostałem potraktowany bez patyczkowania się, był problem ze zdrowiem i już go nie ma i to jest najważniejsze a jak ktoś lubi płakać i "malkontencić" to niech dalej z mamą za rączkę do lekarza chadza! Pozdrawiam Panią Izabelę serdecznie z drugiego końca PL!

Świetny fachowiec ! Pomogła mi z problemami z uchem. Od dwóch lat nie mam nawrotu zapalenia ucha. Gorąco polecam !

Uprzejmy i przede wszystkim skuteczny lekarz, z dużym doświadczeniem zawodowym i profesjonalnym podejściem.

choroba wyleczona po pierwszej wizycie, a dolegliwosc odnawiala sie

choroba wyleczona po pierwszej wizycie, a dolegliwosc odnawiala sie

Elegancka, zadbana - wzbudza zaufanie i respekt u pacjentów, choć nie poświęca im wiele uwagi. Szorstka, ale rzeczowa. Niestety oddział laryngologiczny, którego jest ordynatorem zastygł w latach 20-tych XIX wieku, chociaż - jak powiedzieliby zapewne autochtoni - sto lat temu "za Niemca" było lepiej... Fachowiec dobry, ale metody badań i leczenia przyprawiają o gęsią skórkę.