lekarz Izabela Weryho-Darowska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

2,9

hm, ocena zalezy od nastroju pani doktor. niestety to prawda i skrane opinie sa tego dowodem. na jednej wizycie bardzo spokojna i rozmowna, na drugiej bardzo nerwowa i pełna złości nie za bardzo wiadomo za co.po zwroceniu uwagi przeprasza, ale nie tak powinna wygladac wizyta u lekarza, ktory diagnozuje chorego badz co badz pacjenta.

Niestety, nie jest to lekarka godna polecenia. może i ma opanowaną wiedzę medyczna i diagnostykę ale wszystko niweczy jej zachowanie. Jak ma dobry dzień to jest miła i grzeczna ale jak zły - straszna, krzyczy bez powodu, obraża pacjenta - koszmar! Wg. mnie ma znaczne zaburzenia emocjonalne i powinna skorzystać z porady psychologa i psychiatry - pacjenci tracą wizyty , to niedopuszczalne, żeby tak niestabilna emocjonalnie lekarka miała bezpośredni kontakt z pacjentami i to za niemałe pieniądze.

Przed laty leczyłem się u tej lekarki w przychodni kolejowej na Joannitów i już wtedy miała straszne napady złosci i próbowała na siłę wciskac ludziom odczulania nawet wtedy kiedy nie było ku temu potrzeby. Pamiętam tez bardzo dobrze jak pomiędzy pacjentami przychodzili do niej przedstawiciele farmaceutyczni w godzinach kiedy powinna przyjmowac pacjentów, ale ona bardzo chętnie ich przyjmowała zamiast wyprosic, bo w końcu w godzinach przyjmowania powinna obsługiwac tylko pacjentów a nie przedstawicieli farmaceutycznych. Jak byłem sceptycznie nastawiony do tych odczulań to już wtedy wybuchała złoscią i pokazywała swoje chamstwo i arogancję. Po kolejnej wizycie u tej baby zmieniłem lekarza również na NFZ z którego bardzo byłem zadowolony. O ile wtedy to była wizyta na NFZ o tyle tutaj bardzo dziwię się pacjentom którzy płacą grube pieniądze w prywatnej przychodni i pozwalają tak się traktowac. Dziwię się tez przychodni która trzyma tę nie dośc, że bardzo niekompetentną to dodatkowo strasznie chamska i prostacką lekarkę. Uchowaj Boże od takich lekarzy jak ona.

Ta kobieta to jakaś pomyłka. Nie słucha pacjenta, sugeruje, że rodzic ma w nosie zdrowie dziecka, wymyśla niestworzone rzeczy, nie wie co dziecku dolega i testuje leki nie zlecając badań. Jest nieuprzejma, krzyczy na pacjenta, a jej wyraz twarzy już na wejściu odpycha. Nigdy więcej. Oby niezbyt długo zagrzała miejsce w Enel Med. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

Bardzo niemiła kobieta. Podchodzi w sposób lekceważący do pacjenta, przyszłam z konkretnym problemem, a wizytę zalecił inny lekarz specjalista- oczywiście Pani Weryho-Darowska niegrzecznie podważyła opinię innego lekarza. Jestem alergikiem od dziecka, a po zrobieniu testów pokarmowych Pani nawet nie chciało się mierzyć małych obrzęków na ręce- stwierdziła, że wymyślam, że nie mam żadnej alergii, a problemy z bólami brzucha to najprawdopodobniej nowotwór z którym zmaga się tyle młodych ludzi. BRAK KOMPETENCJI, CHAMSTWO, ZERO CZASU DLA PACJENTA. Kiedy usiłowałam opowiedzieć o swoich problemach z alergią to ta Pani na mnie nakrzyczała, że nie może się skupić i opowiadam jej NIEISTOTNE NIC NIE WNOSZĄCE RZECZY. Nawet nie chciała przeprowadzić ze mną wywiadu. Na koniec dodam, że Pani posadziła mnie na krześle tyłem do niej, kazała nie przeszkadzać i patrzeć w okno. To nie jest normalne zachowanie. Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem.

Byłam dziś z synkiem na konsultacji alergologicznej u Pani doktor IZABELA WERYHO-DAROWSKA i jestem bardzo niezadowolona, a wręcz oburzona obsługą. Jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na tak nieprzyjemnego i niekompetentnego lekarza. Już na wejściu lekarz podkreślila, że jej sie spieszy i nie ma czasu na rozmowę, także mam rozebrać dziecko i nie odzywać się. Synek (3 lata) z podejrzeniem astmy – lekarz zapisala mu singulair („gumy do żucia”, jak się wyraziła, co zabrzmiało dość niepoważnie w perspektywie astmy u trzylatka). Gdy zapytałam co to za lek, ja działa i czy jest na astmę, lekarz przerwała mi w pół zdania i przynagliła, że ma opóźnienie,,,Na koniec poprosiłam, aby może skierowała go na spirometrię, na co szybko przystała, dała mi zalecenia i prawie wyprosiła z gabinetu. Wizyta trwała max 7-10 min. Jestem bardzo zniesmaczona dzisiejszą wizytą. Nie uzyskałam żadnych wyjaśnień ani głębszego wywiadu lekarskiego dla syna, ponieważ Pani doktor „miała poślizg czasowy i musiała nadgonić” – jak się wyraziła. Taki typ lekarzy na pewno nie powinien być nigdzie zatrudniany dla dobra pacjentów.

Jaka niemiła baba. Krzyczy i podnosi głos jak ktoś coś powie nie po jej myśli. Ma swoje humory i często jest niegrzeczna. Jako lekarz też nie jest kompetentna.

Wizyta u tej lekarki to tragedia. Idąc do prywatnej przychodni jaką jest wrocławski ENELMED byłam przekonana, że pracują tam lekarze na najwyższym poziomie. Bardzo się myliłam. Ta lekarka nie dość, że jest strasznie przemądrzała to na dodatek jest po prostu chamska w zachowaniu do pacjenta. Uważa, że sama wszystko wie najlepiej a pacjenta traktuje w bardzo niegrzeczny sposób. Za takie traktowanie pacjentów powinno już dawno wylecieć z tej przychodni. Prywatnym przychodniom powinno zależeć na tym, aby pacjenci byli zadowoleni. Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Już nigdy więcej tam nie pójdę. Co za wstrętny babsztyl. ENELMED powinien ją wyrzucić natychmiast. Komuna już dawno minęła a w prywatnych przychodniach lekarze mają obowiązek obchodzić się z pacjentem jak z jajkiem. Ta kobieta to porażka jako lekarz.

Bardzo nieuprzejma kobieta. Dziwię się, że firma ENELMED w której pracuje chce kogoś takiego zatrudniac. Ta kobieta jest po prostu bardzo niegrzeczna i nieuprzejma. Ma wybuchy złości i niezadowolenia. Poprzednie komentarze odnośnie jej nieuprzejmości są prawdziwe. Nie dosc że się płaci i to niemałe pieniądze za prywatną wizytę to jeszcze takie chamskie traktowanie. To skandal że ENELMED kogoś takiego zatrudnia. Każdy lekarz a tym bardziej ten przyjmujący w prywatnej przychodni ma obowiązek byc uprzejmy do pacjenta a nie tak jak w jej przypadku byc niegrzecznym do pacjentow.

Bardzo nieprzejma i chamska baba. Ta kobieta minela sie z powolaniem taki ktos nie powinien bycnlekarzem tylko zamiatac ulice