lekarz Izabela Wnuczek

USG ginekologiczne

Robiłam u Pani Doktor USG ginekologiczne na nfz w przychodni, Pani bardzo miła. Robiąc badanie na żywo wszystko tłumaczy i ocenia. Delikatna i uprzejma. Polecam serdecznie.

witam, niestety miałam kiedyś styczność z tym lekarzem na izbie przyjęć. Lekarka bardzo oschła i niemiła, traktująca pacjentkę instrumentalnie. Trafiłam do szpitala po poronieniu, więc w bardzo słabym stanie psychicznym. Zarówno mnie jak i kolejną pacjentkę doktor badała, robiąc usg. Komentarze podczas usg były delikatnie pisząc bardzo nie na miejscu. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki.

witam, niestety miałam styczność z tym lekarzem na izbie przyjęć. Lekarka bardzo oschła i niemiła, traktująca pacjentkę instrumentalnie. Trafiłam do szpitala po poronieniu, więc w bardzo słabym stanie psychicznym. Zarówno mnie jak i kolejną pacjentkę doktor badała, robiąc usg. Komentarze podczas usg były delikatnie pisząc bardzo nie na miejscu. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki.

Świetny lekarz, miły, uprzejmy, można z panią Dr porozmawiać jak z dobrą koleżanką, zadać każde, nawet z pozoru głupie pytanie,a ona zawsze odpowie.

Byłam u Pani doktor na usg 3/4d dokładnie wszystko wytłumaczyła , zapytała czy chce znać płeć dziecka , wszystko było ok .

Świetna specjalista,duża wiedza medyczna , bardzo miła i delikatna, robiła mi usg ginekologiczne , mój ginekolog pochwalił opis usg , dokładny i wnikliwy , w dodatku przyjmuje w galerii Zone , mam bardzo blisko. polecam .

Panią Wnuczek polecił mi mój ginekolog bo podobno bardzo dobrze wykonuje USG ginekologiczne. I faktycznie, odniosłam wrażenie że badanie przebiegało dość szzegółowo, Pani doktor przeprowadziła do tego wywiad a mój lekarz zadowolony był z opisu. Polecam