lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

standardowe podejście oraz do pacjenta , ceny usług można porównać do cen jak w Opolu, a oczekiwanie na wizytę bez komentarza....

Jesli chodzi o wykonanie uslugi naprawde polecam , natomiast z przykroscia zmieniam dentyste ze wzgledu na czas ktory musze poswiecac na oczekiwanie. Niestety przychodze prywatnie dlatego chcialbym byc obsluzony o umowionej godzinie. To nie jest NFZ. A za kazdym razem musze oczekiwac po 1.5 -2 h .

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie. Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci. Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie. I co najważniejsze tryska energią.

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie.
Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci.
Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie.
I co najważniejsze tryska energią.

Rewelacyjna w każdym wymiarze. Pełen profesjonalizm w stosunku do dorosłych jak i dzieci. Wysoka kultura i uprzejmość.

absolutnie sie z tym nie zgadzam jest bardzo nie slowna robi ludzi w bambuko bierze kase w calosci a potem robi wielka laske ze ktos sie ma czelnosc upomniec o dalsze leczenie przeklada co chwile wizyty karze czekac na tel. potem nie dzwoni stracilam przez nia tak 2 zeby poniewaz mi zatrula potem nie miala czasu mnie przyjac

Bardzo miła Pani!! Właśnie jestem po ekstrakcji zęba i jestem bardzo zadowolona. Zastrzyku prawie nie poczułam a wyrywanie to był dopiero "pikuś". Pani Stomatolog wszystko powiedziała, była bardzo miła i baardzo gorąco polecam ją wszystkim którzy boją się dentystów.

Bardzo miła kompetentna osoba, profesjonalnie podchodząca do problemu. Serdecznie polecam.

Fachowość na najwyższym możliwym poziomie!!! Polecam każdemu

Fachowość na najwyższym możliwym poziomie!!! Polecam każdemu

Podpisuję się czterema rękami pod tym co poniżej. Wspaniały lekarz, bardzo sympatyczna i miła osoba. Wszystko ładnie objaśnione, profesjonalne leczenie. A wszystko delikatnie i bez bólu. Polecam wszystkim, Dla mnie najlepszy stomatolog w Kluczborku.

WSPANIALY LEKARZ,CUDOWNY CZLOWIEK,PIEKNA KOBIETA

WSPANIALY LEKARZ,CUDOWNY CZLOWIEK,PIEKNA KOBIETA