prof. dr hab. n. med. Izabella Kozłowicz-Gudzińska

Endokrynolog

Wspaniały, przeuroczy Człowiek, doskonały, kompetentny, mądry zainteresowany pacjentem lekarz.

Dlaczego podczas wizyty nigdy nie bada pacjenta? Opiera sie tylko na wynikach badań.

SZKODA, ŻE TAKICH LEKARZY JEST TAK MAŁO !!!!

SZKODA, ŻE TAKICH LEKARZY JEST TAK MAŁO !!!!

Świetny lekarz ,już nie raz polecałam znajomym i każdy był bardzo zadowolony.Byłam u prof. kilka razy , jest bardzo uprzejma, kompetentna,wzbudza ogromne zaufanie,i co najważniejsze kiedy pojawi się problem zawsze można na nią liczyć. Odnosi się wrażenie że pacjent i jego choroba są najważniejsze.

Jesli lekarz nie zna się na chorobie powinien to uczciwie powiedzieć.

Jesli lekarz nie zna się na chorobie powinien to uczciwie powiedzieć.

Wielka klasa. Połączenie wszechstronnej wiedzy z elegancją i bezpretensjonalnością, a także... dobrym sercem:-). Jeden z najlepszych lekarzy, z jakim zetknął mnie los. Gorąco polecam - na dodatek Pani Profesor nie goni za pieniędzmi...

Pełny profesjonalizm pani profesor. Szczególowy wywiad. Trafnośc w diagnostyce i leczeniu

Pani Profesor jest niezwykle miłą i kompetentną Osobą.Bardzo szybko i trafnie postawiła diagnozę, z czym poprzednia endo nie poradziła sobie przez kilka miesięcy.Zawdzięczam Jej powrót do normalnego życia i wiem że już zawsze będzie moim Lekarzem. Dokładnie objaśnia chorobę i proces leczenia, dzięki czemu wzbudza zaufanie, na które w pełni zasługuje. Podczas wizyty poświęca bardzo dużo czasu, a także bezinteresownie tłumaczy wyniki badań nie związane z endokrynologią. Jest Lekarzem z powołania;poświęca swój prywatny czas na konsultacje telefoniczne jeśli zachodzi taka potrzeba. Dziękuję Pani Profesor.