Jacek Afrykański

Szczecin
53,443031814,51981320 503 19 61 32

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
11 opinii

Nie prowadził mojej dokumentacji przez rok w przychodni!!! miałam z tego powodu duże problemy, umył ręce,a wydawał się na początku dusza człowiek...

Polecam. Jestem miło zaskoczona. Do pana doktora trafiłam po uprzednim leczeniu u wielu innych psychiatrów. Konkretny, miły, szczery, profesjonalny. Nie spodziewałam się że aż tyle czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Widać że ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i że się naprawdę interesuje i uważnie słucha.

nie polecam. Poza gabinetem ma w nosie pacjenta, bierze kase i reszta go nie interesuje.Ktoś chory umiera ale on nawet nie ma czasu porozmawiać z lekarzami, którzy próbują ratować tą osobe.

Dość rozsądny, dość uczciwy. Konfrontowałe u Pana Afrykańskiego opinię biegłych sądowych, Był to jedyny lekarz u którego wyczułem dystans do spraw nie związanych ze zdrowiem.

Bardzo skuteczny i zyciowy lekarz. Godny polecenia.

beznadziejny przypadek!!!!pomylił się z powołaniem !!odradzam serdecznie wybór tego lekarza!!!!

Przede wszystkim człowiek (to duża rzadkość wśród lekarzy) a co za tym idzie świetny lekarz polecam z całą odpowiedzialnością i świadomością byłej pacjentki

Z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, traktując go podmiotowo,cierpliwy co w tej dziedzinie jest istotne a przede wszystkim to człowiek,który mocno angażuje się w swoją prace z pacjentem!!!

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!!! Kompetenty, świetnie przygygotowany do zawodu i nie obiecuje " gruszek na wierzbie ". Szczery, co w tej specjalizacji jest warunkiem koniecznym. Polecam!!!!!!!!

Szczerze polecam,mi pomógł bardzo świetny fachowiec w swojej dziedzinie oby więcej tak dobrych lekarzy.

Duże OK, kompetentny lekarz, najlepszy w swojej dziedzinie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny