lekarz Jacek Antoniak

Do Pana Doktora chodzę od kilku lat na badania profilaktyczne - usg piersi i transwaginalne. Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca pacjentce dużo czasu i uwagi. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy, uspokaja, nigdy nie wyczułam, że się spieszy (co niestety jest częste u niektórych lekarzy). Szczerze mogę polecić Doktora każdej kobiecie, która szuka dobrego ginekologa.

Do dr Antoniaka chodzę od kilku lat. To najlepszy lekarz ginekolog na jakiego można trafić. Zawszę miły, uśmiechnięty, ale też konkretny i kompetentny. Trafnie stawia diagnozy w przypadku problemów zdrowotnych, a jednocześnie dba o profilaktykę wśród pacjentek (badania, tj. cytologia, usg piersi, usg transwaginalne raz w roku to u tego lekarza standard i obowiązkowe minimum). Polecam Pana Doktora z czystym sercem.

Najlepszy ginekolog w Warszawie! Rozwiązuje każdy problem na bierząco, dobierając poprzez wcześniej wykonane badania leki, dba o najwyższe dobro pacjentki. Polecam !

Polecam !

Bardzo niesympatyczny lekarz. Zdecydowanie odradzam, bo prywatnie można umówić się do wielu lepszych specjalistów, którzy nie będą chamscy, oraz poświęcą pacjentowi uwagę, czas i będą mili. Myślałam, że tylko na NFZ można trafić na niemiłego lekarza, ale jednak się myliłam. Dziwie się, że ktoś płaci za wizyty u tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, jako jedyny z 3 ginekologów u jakich byłam w krótkim czasie rozpoznał co mi dolega i podjął odpowiednie leczenie. Zawsze miły radosny, nie mam problemów aby partner był wraz z mną u niego. Zawsze wszystko nam tłumaczy, odpowiada na nasze pytania. Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Wizyta zawsze w pozytywnej atmosferze.

Niestety byla to nieprzyjemna wizyta ze wzgledu na niedopuszczalne komentarze ze strony lekarza, nie polecam.

Bardzo dobry Lekarz. Kompetentny, uprzejmy i komunikatywny. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo polecam Pana Doktora!

Lekarz profesjonalny, delikatny, dokładny, zaangażowany, dbający o komfort psychiczny pacjentki, to była moja pierwsza wizyta więc byłam trochę zdenerwowana, ale przez zachowanie lekarza dające komfort i bezpieczeństwo poczułam się z myślą, że "wszystko będzie dobrze"- Lekarz posiada ogromną kulturę osobistą, wysokie kompetencje a co najważniejsze dba o dobro pacjentek. Polecam serdecznie i dziękuję Panu za to poczucie komfortu i kompetencję.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Podczas wizyty nie czułam się w żaden sposób skrępowana czy zdenerwowana. Polecam wizytę u tego lekarza!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz.
Podczas wizyty nie czułam się w żaden sposób skrępowana czy zdenerwowana.
Polecam wizytę u tego lekarza!

Wspaniały kompetentny lekarz - bardzo pomocny i rzetelny, pomógł w nawracających infekcjach. Polecam serdecznie!