Wspaniały lekarz uratował dwa życia, może pamięta.Nie doprowadził u mnie do sepsy przy martwym płodzie a przy następnej ciąży zachował się profesjonalnie.Nie czekał na akcje porodową w 40 tyg tylko wywołał poród dzięki czemu moja druga córka nie podzieliła losu pierwszej z powodu braku akcji porodowej .Pozdrawiam

Dzisiaj byłam na wizycie u Pana doktora. Nie ukrywam, że po przeczytaniu komentarzy szłam trochę przerażona. Jednak jestem bardzo mile zaskoczona. Lekarz był uprzejmy, wysłuchał wszystkiego, co chciałam powiedzieć. Zaproponował leczenie, którego się spodziewałam i oczekiwałam (konsultowałam się wcześniej z lekarzami innych specjalności). Przy okazji badania zrobił USG i cytologię. Jestem bardzo zadowolona.

Nie polecam. Hamski, nieprzyjemny. Nie można się z nim dogadać, mówi jedno, robi drugie, nie odpowiada precyzyjnie na pytania. Niedelikatny przy badaniu. Miałam wrażenie że robi na złość, i nie przejmuje się stanem pacjentek.

Bardzo niebezpieczny lekarz, który nie zleca badań tylko na oko wypisuje receptę. Jasnowidz wszystkowiedzący, wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze, lekarz arogancki, podnoszący głos i nie interesujący się moim problemem.Nie polecam

Lekarz arogancki, brak kultury osobistej, nie interesuje go wyjaśnienie problemu, każe tylko odpowiadać na pytania Tak lub Nie, brak delikatnosci podczas badania, pozostawił mnie z problemem samą z sobą nie wyjaśniając co dalej. Nie polecam!

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!

Super lekarz, super człowiek. Leczę się u niego 12 lat i nie zamiennie na innego. Odbierał moje porody, robił 2 operacje. Wiem co mówię.

Niedelikatny podczas badań. Jeśli coś poszło podczas zabiegu "nie tak" nie informuje o tym pacjentki. Jeśli poród siłami natury z nacinaniem krocza - nie pozwólcie mu zakładać szwów - lepiej zrobi to położna. Przez niego przeżyłam koszmar - uszkodzenie cewki moczowej. Nie polecam a przestrzegam.

Świetny specjalista, konkretny, nie naciąga na kolejne bezsensowne wizyty. Poleciła mi go moja przyjaciólka, dzięki doktorowi jesteśmy szczęśliwymi matkami zdrowych dzieci także z ręką na sercu polecam dr Banasia. Poza tym jest bardzo delikatny i slucha tego, co mowi pacjentka.

dzieki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.a mialam problemy.polecam rozmawia z pacjetko.