Jacek Bartnik

Kraków
50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
15 opinii

Nie wiem jak się do pana doktora zarejestrować. Bardzo bym chciała się do niego dostać. Bardzo proszę chociaż o nr telefonu.

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobre podejście po pacjenta. Trfna diagnoza, skuteczne leczenie.

Witam, do doktora trafiłam przypadkiem z moim synem. Byłam bardzo zaskoczona jego podejściem do leczenia i do pacjenta. Rewelacja! Syn od kilku lat miał problemy z zatokami. Po leczeniu u doktora w ciągu kilku miesięcy zlikwidowaliśmy problem całkowicie. Doktor bardzo miły, konkretny, uczynny. Z całego serca polecam!

Takiego poziomu uwagi nie spotkałem jeszcze u lekarza. Widzi w pacjencie człowieka i traktuje go z szacunkiem. Tłumaczy diagnozę i uzasadnia terapię. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Bada bardzo dokładnie. Traktuje swoich pacjentów z szacunkiem. Jej diagnozy są trafne . Gorąco polecam :)

Jako jedyny lekarz nie patrzy na wiek,nie wyśmiewa.Przeprowadza długi wywiad na temat problemu(zawroty głowy).Nie wyciąga pochopnych wniosków tylko podejrzewa.Dla niego liczą się tylko wyniki badań,dla tegoż wypisuje mnóstwo skierowań i badań.Dba o pacjenta.

LEKARZ NA MEDAL A DO TEGO Z POCZUCIEM HUMORU

Bardzo polecam, jestem zadowolona z wizyty, w koncu ktos sensowny :)

Konkretnie i kompetentnie. Sympatycznie i wnikliwie. Bez nadmiernej wylewności(in plus), ale dociekliwie i kompleksowo. Badanie przeprowadzone delikatnie, bez wkładania łopatki "do tchawicy". Dzieci wychodziły z gabinetu Doktora z okrzykiem: "ale fajnie było". A że to jeszcze w ramach wizyty NFZ... Polecam bez wahania.BeataKuzniar

Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.

doskonała diagnoza, ma dziwne na pierwszy rzut oka zalecenia ale bardzo skuteczne polecam wszystkim

superrrrrrrrrrrrrrr lekarz. Bezinteresowna i kompetentna pomoc

Fantastyczny lekarz. Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad na temat wcześniejszego leczenia mojego dziecka. Był uprzejmy, konkretny, wszystko mi wytłumaczył.Polecam goraco.

Świetny lekarz. Sympatyczny z dobrym podejściem do pacjenta. Byłam u niego w przychodni dla niedosłyszących, z dzieckiem. Potraktował nas bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona. Wcześniej byłam u innej lekarki, która nic nie wykryła, a okazało się, że dziecko niedosłyszy z powodu bardzo dużych zmian spowodowanych chorobą.Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz, nie tylko świetny fachowiec (z bardzo dobrą opinią u pacjentów), ale też lekarz z powołania, dyspozycyjny,który nigdy się nie spieszy (nawet gdy to wizyta domowa w sobotę w południe). Świetnie potrafi ocenić stan chorego, gdy polecił wstrzymać się z podaniem antybiotyku, zawsze okazywało się, że miał rację. Dodatkowe osoby podsunięte "przy okazji" gratis..

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny