lekarz Jacek Bartnik

Laryngolog

Katarzyna

15.11.2016

Z całego serca nie polecam doktora Bartnika. Nie wiem jak taki człowiek w ogóle może mieć tytuł lekarza. Podając wszystkie swoje dolegliwości związane z zatokami oraz niepoprawne wyniki badań rezonansu magnetycznego i prześwietlenia zatok (skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego, nie od pana bartnika, który dawno powinien to zrobić ponieważ to nie była pierwsza wizyta u niego), pan doktor powiedział, że nie ma pojęcia co robić.
Stwierdził, że zawsze jak nie ma pomysłu to „FASZERUJE PACJENTÓW LEKAMI i czasami to pomaga, może Pani też to pomoże, a może nie”. Zapytałam go również co w takim razie zrobić z moimi złymi wynikami badań (zapalenie zatok, polip zatoki) Pan Bartnik odpowiedział, oczywiście że nie wie… po krótkim namyśle odpowiedział, że „może sobie pani to jakoś zoperować” nie podając żadnych szczegółów, ani nie przepisując żadnego leku. Na koniec wizyty z uśmiechem na twarzy powiedział mi, że nie widzi dla mnie dobrej przyszłości i że zaprasza mnie w styczniu, „może do stycznia się jakoś pani polepszy”.

Grażyna Gesing

27.03.2014

Nie wiem jak się do pana doktora zarejestrować. Bardzo bym chciała się do niego dostać. Bardzo proszę chociaż o nr telefonu.

Beata

06.03.2014

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobre podejście po pacjenta. Trfna diagnoza, skuteczne leczenie.

Anonim

24.05.2013

Witam, do doktora trafiłam przypadkiem z moim synem. Byłam bardzo zaskoczona jego podejściem do leczenia i do pacjenta. Rewelacja! Syn od kilku lat miał problemy z zatokami. Po leczeniu u doktora w ciągu kilku miesięcy zlikwidowaliśmy problem całkowicie. Doktor bardzo miły, konkretny, uczynny. Z całego ...

Witam,
do doktora trafiłam przypadkiem z moim synem. Byłam bardzo zaskoczona jego podejściem do leczenia i do pacjenta. Rewelacja! Syn od kilku lat miał problemy z zatokami. Po leczeniu u doktora w ciągu kilku miesięcy zlikwidowaliśmy problem całkowicie. Doktor bardzo miły, konkretny, uczynny. Z całego serca polecam!

Anonim

22.04.2013

Takiego poziomu uwagi nie spotkałem jeszcze u lekarza. Widzi w pacjencie człowieka i traktuje go z szacunkiem. Tłumaczy diagnozę i uzasadnia terapię. Szczerze polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog