lekarz

Jacek Bartnik

Laryngolog

Gdzie przyjmuję
place 11


Kraków
50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.9/5
Ilość poświęconego czasu
4.9/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
4.9/5
Średnia:
4.95
15 opinii
Opinie pacjentów
4,7/5

Nie wiem jak się do pana doktora zarejestrować. Bardzo bym chciała się do niego dostać. Bardzo proszę chociaż o nr telefonu.

4,7/5

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobre podejście po pacjenta. Trfna diagnoza, skuteczne leczenie.

5,0/5

Witam, do doktora trafiłam przypadkiem z moim synem. Byłam bardzo zaskoczona jego podejściem do leczenia i do pacjenta. Rewelacja! Syn od kilku lat miał problemy z zatokami. Po leczeniu u doktora w ciągu kilku miesięcy zlikwidowaliśmy problem całkowicie. Doktor bardzo miły, konkretny, uczynny. Z całego serca polecam!

5,0/5

Takiego poziomu uwagi nie spotkałem jeszcze u lekarza. Widzi w pacjencie człowieka i traktuje go z szacunkiem. Tłumaczy diagnozę i uzasadnia terapię. Szczerze polecam.

5,0/5

Bardzo dobry lekarz. Bada bardzo dokładnie. Traktuje swoich pacjentów z szacunkiem. Jej diagnozy są trafne . Gorąco polecam :)

5,0/5

Jako jedyny lekarz nie patrzy na wiek,nie wyśmiewa.Przeprowadza długi wywiad na temat problemu(zawroty głowy).Nie wyciąga pochopnych wniosków tylko podejrzewa.Dla niego liczą się tylko wyniki badań,dla tegoż wypisuje mnóstwo skierowań i badań.Dba o pacjenta.

5,0/5

LEKARZ NA MEDAL A DO TEGO Z POCZUCIEM HUMORU

5,0/5

Bardzo polecam, jestem zadowolona z wizyty, w koncu ktos sensowny :)

4,8/5

Konkretnie i kompetentnie. Sympatycznie i wnikliwie. Bez nadmiernej wylewności(in plus), ale dociekliwie i kompleksowo. Badanie przeprowadzone delikatnie, bez wkładania łopatki "do tchawicy". Dzieci wychodziły z gabinetu Doktora z okrzykiem: "ale fajnie było". A że to jeszcze w ramach wizyty NFZ... Polecam bez wahania.BeataKuzniar

5,0/5

Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.

5,0/5

doskonała diagnoza, ma dziwne na pierwszy rzut oka zalecenia ale bardzo skuteczne polecam wszystkim

5,0/5

superrrrrrrrrrrrrrr lekarz. Bezinteresowna i kompetentna pomoc

5,0/5

Fantastyczny lekarz. Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad na temat wcześniejszego leczenia mojego dziecka. Był uprzejmy, konkretny, wszystko mi wytłumaczył.Polecam goraco.

5,0/5

Świetny lekarz. Sympatyczny z dobrym podejściem do pacjenta. Byłam u niego w przychodni dla niedosłyszących, z dzieckiem. Potraktował nas bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona. Wcześniej byłam u innej lekarki, która nic nie wykryła, a okazało się, że dziecko niedosłyszy z powodu bardzo dużych zmian spowodowanych chorobą.Polecam tego lekarza.

5,0/5

Wspaniały lekarz, nie tylko świetny fachowiec (z bardzo dobrą opinią u pacjentów), ale też lekarz z powołania, dyspozycyjny,który nigdy się nie spieszy (nawet gdy to wizyta domowa w sobotę w południe). Świetnie potrafi ocenić stan chorego, gdy polecił wstrzymać się z podaniem antybiotyku, zawsze okazywało się, że miał rację. Dodatkowe osoby podsunięte "przy okazji" gratis..

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat