Jacek Bieluszko

Nie polecam ! Pan jest bardzo mało kompetentny nie zna się na niczym !! bardzo nie delikatny lekarz, pracuje za kare.. wizyta podczas ciąży u niego to 5-10 minut z usg wypisaniem recept itp.

Lekarz niekomunikatywny, nie słucha tego co mówi i jakie ma oczekiwania kobieta. Niechętnie przepisuje antykoncepcję, bo twierdzi, że lepiej jest założyć spiralę, oczywiście w pełnej odpłatności u niego. Nie liczy się to co ma do powiedzenia na ten temat kobieta, czy taki rodzaj antykoncepcji jej odpowiada, bo on wie wszystko najlepiej. Jest bezwzględny, ewidentnie chodzi mu o dodatkowy zarobek.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Po pierwsz nawet nie potrafi być delikatny ani miły po drugie przeszkadza mu jak pacjentka niewspółżyła i wogóle badać nie potrafi. Jest ham i świania i wszystko mu przeszkadza. Nic nie tłumaczy tylko drze się na pacjentkę. A młode panienki szczególnie takie które jeszcze niewspółżyły poniewiera jak p... i sz...

Pełen profesjonalizm.Polecam z czystym sumieniem.

Pełen profesjonalizm.Polecam z czystym sumieniem.

UCZCIWY CZŁOWIEK, NAPRAWDĘ KOMPETENTNY I MIŁY CZŁOWIEK.

UCZCIWY CZŁOWIEK, NAPRAWDĘ KOMPETENTNY I MIŁY CZŁOWIEK.

ten lekarz prowadził moją ciążę. miły i rzeczowy .mogę z czystym sumieniem go polecić

chodzę do tego lekarza ponad rok i uważam go za dobrego specjaliste ale chciałabym poznać inne opinie. ogólnie polecam.