Jacek Bołądź

Pan dr to specjalista w każdym calu. Doskonale przygotowuje do zabiegu. Wszystko dokładnie tłumaczy przed i nie pozostawia wątpliwości jak postępować zabiegu. Szybko, miło i spokojnie. Polecam.

Pan dr wnikliwie przeprowadza wywiad, przygotowuje do zabiegu, wszystko spokojnie i starannie wyjaśnia, daje szczegółowe zalecenia po operacji, prowadzi wszystko od A do Z jak należy. Na oddziale w szpitalu cisza, spokój, kameralnie, panie pielęgniarki rzeczowe i bardzo miłe. Operacja przepukliny - pełen profesjonalizm, pan dr to fachowiec, widać, że posiada ogromne doświadczenie, wszystko co powiedział - tak było, zaufanie w 100% !!! Dziękuję Panie doktorze, jest Pan wspaniałym człowiekiem.

Dr J.Boładz profesjonalista,perfekcyjny chirurg.Jestem szczęśliwa i zadowolona po zabiegu laparoskopii woreczka Przed zabiegiem byłam pełna obaw i strachu przed znieczuleniem.Poszło jak z płatka.Dzieki Doktorowi i całej załodze Polecam

Spokojny, opanowany i konkretny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Rzeczowe przekazanie informacji na temat zdrowia. Godny polecenia.

Byłam operowana przez P. Doktora trzy tygodnie temu. Laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Informacji udziela rzeczowo i konkretnie. Mi to pasowało. Ale jeśli ktoś oczekuje, że lekarz będzie go głaskał, niańczył i nadskakiwał, to faktycznie może czuć pewien niedosyt ;) Jednego co żałuję, to że w każdej chwili Pan doktor może przejść na emeryturę. Życzę dużo zdrowia i jak najdłuższej praktyki lekarskiej.

Jednego co żałuję, to że w każdej chwili Pan doktor może przejść na emeryturę.
Życzę dużo zdrowia i jak najdłuższej praktyki lekarskiej.

Właśnie wróciłam do domu po zabiegu laparoskopi woreczka i jestem zachwycona podejściem pana doktora do pacjenta i całą opieka na oddziale. Czułam się jak prywatnej placówce. Niesamowita opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca i dziękuję! A dla niezdecydowanych-nie ma się czego bac:)!

Serdecznie polecam Doktora Bołądzia oraz personel, który opiekuje się pacjentami przed, w trakcie, oraz po zabiegu. Profesjonalność, spokój, indywidualne podejście. Przed zgłoszeniem na zabieg bardzo się bałam w związku z czym zwlekałam, teraz każdemu polecę pana doktora i jego załogę...

Profesjonalista w każdym calu. Gwarantuję, że zabieg usunięcia pęcherzyka przebiega sprawnie i szybko. POLECAM PANA DOKTORA

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam

Zdecydowanie polecam. Mama miała zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego i wydaje mi się że dokonała najlepszego wyboru oddając się w ręce lekarza Bołądzia. Pan doktor przed zabiegiem osobiście zrobił jeszcze wywiad ze swoimi pacjentami a po zabiegu dokładnie wyjaśnił jaką dietę stosować. W efekcie 2 tygodnie po operacji mama może jeść wszystko a blizny są coraz mniej widoczne.