lekarz Jacek Borsukiewicz

Chirurg ogólny, Internista

[*] WIELKA strata - Cześć Jego pamięci! https://powiatmiedzychodzki.pl/aktualnosci/pokaz/2299_odszedl_od_nas_lek_med__jacek_borsukiewicz_?_dyrektor_zakladu_opieki_zdrowotnej_w_miedzychodzie_1991-1992

[*] WIELKA strata - Cześć Jego pamięci!

Bardzo Polecam Pana doktora. Żaden lekarz nigdy nie poświęcił mi tyle czasu. Pierwszy raz byłam na takiej wizycie, wyszłam w szoku, że istnieją jeszcze tacy lekarze... Lekarz bardzo uprzejmy, przede wszystkim słucha pacjenta i dokładnie bada. Wprowadza bardzo fajna atmosferę, nawet nie wiem kiedy zgubiłam strach 🙂 Polecam 😊

To głupiec ! Moj mało rozgarnięty brat się u niego leczył, a kiedy zauważyłem błąd w jego recepcie, to nawet nie chciał się wytłumaczyć. Postawił inną diagnozę niż lekarz ogólny a na wniosek aby się skonsultowali to rzekł " no to lecz się Pan u niego" sic!

Bardzo miły lekarza . Z dużymi umiejętnoścciami. Bardzo polecam z całego serca. Bardzo pomaga wszystkim , wyrozumiały, mądry. Takich lekarzy brakuje wszędzie

Super lekarz,fachowiec pierwsza klasa.Z mojego doświadczenia Polecam Tego człowieka BARDZO GORĄCO.

Lekarz godny polecenia, nie mogłem chodzić w skutek choroby kręgosłupa a po pierwszej wizycie miałem taką poprawę że byłem zdumiony .Miałem 3 wizyty i od ponad 1.5 roku mam spokój z kręgosłupem. Oczywiście to nie są jakieś cuda tylko zaangażowanie lekarza i jego sposób leczenia .Szczerze polecam Pana Doktora bo inni chcieli już mnie operować a on powiedział że nie ma narazie takiej potrzeby, i miał rację, za co jestem jemu bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Marek S.

chodziłam z bólem barku od ponad pół roku.3 lekarzy od chirurga ortopede i neurologa.nikt niewiedział co mi jest tylko kłóli zastrzykami.trafiłam do włoszakowic tylko dotknął i juz wiedział.teraz juz chociaz wiem na co sie leczyc.super lekarz.i przedewszystkim wiedza na najwyzszym poziomie

Leczy głownie sterydami i antybiotykami ogólna porażka

Leczy głownie sterydami i antybiotykami ogólna porażka

MAM 50 LAT I JAK ZYJE NIE MIALEM KONTAKTU Z TAKIM LEKARZEM .....TO JEST UNIKAT LEKARZ Z POWOLANIE....Z ZASOBEM WIEDZY OGROMNEJ....W MOIM WIEKU NIE WIELE RZECZY JEST MNIE ZDZIWIC....A TEN CZLOWIEK WYWARL NA MNIE WRAZENIE BARDZO POZYTYWNE,,,,JEDEN LEKARZ DAL MI DO ZROZUMIENIA ....ZE KREGOSLUP MAM DO WYMIANY:-)DRUGI CHCIAL MNIE OPEROWAC....PO WIZYCIE U PANA BORSUKIEWICZA ...MAM KRACJE LECZNICZA I JUZ PO TRZECH DNIACH JASTEM INNYM CZLOWIEKIEM....WRACA MI ZDROWIE BEZ INGERENCJI CHIRURGICZNEJ.....JEST TO FACHOWIEC,,,LEKARZ...PARAGON FISKALNY W PRYWATNYM GABINECIE BYLO DLA MNIE TOTALNYM ZASKOCZENIEM....OCZYWISCIE POZYTYWNYM NA OGOL PLACISZ I JESZCZE DZIEKUJESZ....A TO WCALE NIE FECHOWIEC...JACEK BORSUKIEWICZ JEST CZLOWIEKIEM KTORY ZASLOGUJE NA NAJWYZSZE SLOWA UZNANIA....DZIEKUJE

córka trafiła do lekarza z rwą kulszową lekarz zdiagnozował cały problem choroby jest znakomity