prof. dr hab. n. med. Jacek Brązert

2,5

Profesor prowadził dwie moje ciąże,obie zakończone cesarką na życzenie.O ile w pierwszej byłam troche mniej zadowolona bo faktycznie w szpitalu udawał,że mnie nie zna to w drugiej było juz wszystko super.Moge potwierdzić,że jest nastawiony na kase ale jak ktoś ma to polecam bo przynajmniej jest się godnie potraktowanym.Troche namawia na szereg niepotrzebnych badań a w ciąży jednak wierzy się lekarzowi ale ważne ze mam zdrowe dzieci.Jest to po prostu wysoko postawiony lekarz,który może wszystko załatwić,generalnie chodziłam tylko w ciąży bo na normalne wizyty jak nic sie nie dzieje to szkoda pieniędzy.

Może i ciążę poprowadził w moim przypadku bez zastrzeżeń, poród z cięciem cesarskim też przebiegł pomyślnie.. jednak nie spostrzegłam się w porę ile mnie to kosztowało.. wizyty są bardzo drogie,ich cena rosła przez całą moją ciążę. Nie pojmuję też jak za wypisanie recepty można prosić 50 zł! W gabinecie tym naciągnięto nas też na szereg dodatkowych, choć niepotrzebnych badań płodu, które słono nas kosztowały. Wtedy jednak myśleliśmy, że są one konieczne. Najgorsze było jednak to, że pan prof. nie zwracał na mnie uwagi podczas moich niejednokrotnych pobytów w szpitalu. Często tam bywałam z racji krwawień w ciąży. Zachowywał się jakby mnie nie znał. Denerwujące jest też polecanie przez prof. swojej żony - neonatologa do opieki nad dzieckiem.. wizyta u tej pani też nie jest tania.. zrezygnowaliśmy z usług obojga.. można wydawać duże pieniądze ale i tak najważniejsze jest to, że móc lekarzowi zaufać.Do tego nie są potrzebne pieniądze.Pan prof. nie zwrócił też uwagi na moje niskie wartości hemoglobiny w czasie ciąży, okazało się, że miałam anemię, której leczenie tylko przypadkowo rozpoczął u mnie niestety już po porodzie inny lekarz ginekolog.

Lekarz godny polecenia, prowadzenie ciąży i przyjęcie porodu bez najmniejszych zastrzeżeń.

Zdecydowanie ostrzegam przed tym nastawionym na kasę ''Profesorem" w oczach ma tylko mamonę i jest nią tak zaślepiony ,że nie dostrzega swojego pacjenta.O mały włos nie wykończył mnie i mojej córeczki.Aha wszystkim wciska cesarskie ciecie(konsultacja z pacjentkami z sali szpitalnej,wszystkie dziewczyny na myśl o nim dostawały gęsiej skórki.Nie piszę o przebiegu porodu a raczej tego horroru bo każdy poród jest inny i nie musi się zakończyć tak jak mój, ale jeśli mocie jeszcze czas na zastanowienie się gdzie rodzić to WIEJCIE Z POLNEJ I OD PROF.JACUSIA BRĄZERTA!!

Pomimo licznych problemów zdrowotnych, dzięki Profesorowi urodziłam zdrową, śliczną córeczkę. Gdybym mogła codziennie z Profesorem powtarzałabym "dziękuję". Polecam.

Szczerze odradzam. Prof. prowadził moją pierwszą i jedyną ciążę. PO pierwsze pomimo umówienia się na wizytę na konkretną godzinę, i tak trzeba czekać często w bardzo długich kolejkach! Za wizytę trzeba sporo zapłacić. Wizyty były bardzo krótkie, czasem niecałe 2 minuty, tylko szybkie usg bez badania ginekologicznego, bo prof. się spieszył ;( W szpitalu, na obchodach prof. w ogóle nie zauważa pacjentek, nie rozmawia z nimi, chociaż prowadzł ich ciąże od początku. Jendnak największe minusy za sama nie wiem jak to nazwać: chyba zaniedbanie bo o brak kompetencji i wiedzy ...

Jendnak największe minusy za sama nie wiem jak to nazwać: chyba zaniedbanie bo o brak kompetencji i wiedzy tego lekarza nie posądzam. Miałam za późno wykonane badanie posiewowe, nie wyleczono mnie z bakterii i doszło do zakażenia.Mój maluszek musiał walczyć o życie na intensywnej terapii.