lekarz Jacek Bujan

Pulmonolog, Onkolog, Internista

Serdecznie polecam! Niesamowicie kompetentny, bardzo dobry lekarz. Leczyłem u niego zapalenie płuc. (Niektórzy tu piszą o nieuprzejmości itp. To prawda, że jest "twardy" :). Ale na pewno nie jest chamski.)

Arogancki, przerywa w trakcie wypowiedzi i nie interesuje go zdanie pacjenta. Na pierwszej wizycie przepisuje leki np. na astmę po czym kieruje dopiero na badania. Po badaniach, które wychodzą dobrze nadal twierdzi, że lek powinien być podawany bo jest kaszel. Jeśli ktoś ma swoje zdanie to podnosi ton głosu, nie znosi sprzeciwu. Uważa, że tylko on ma rację. Rzuca badaniami i nakazuje leczenie w innego dr skoro nie zgadzamy się z jego teoriami. Na pytanie dlaczego mam brać lek na astmę skoro jej nie mam odpowiada arogancko: bo on jest lekarzem i on decyduje, jak się nie podoba to nie muszę do niego przychodzić. Osobiście uważam, że człowiek wykształcony to człowiek szanujący innych. Tego mi zabrakło. Skończone studia i posiadanie dyplomu o niczym nie świadczy. Wykształcenie nie daje również pozwolenia na traktowanie pacjenta jak gorszą kategorię w szczególności kiedy wizyta kosztuje. Być może jest dobrym lekarzem, ale mnie skutecznie zniechęcił do dalszych wizyt u niego. Jest tak wielu innych dobrych lekarzy z polecenia. Nie warto brać pod uwagę tylko szybkości dojazdu do placówki. Kilka dobrych opinii nie przesądza, że lekarz jest godny zaufania.

Jest bardzo rzeczowy, skuteczny w leczeniu, daje bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Nigdy nie liczy czasu, pracując w poradni przyszpitalnej w Międzylesiu potrafił kilka godzin dłużej pracować , żeby tylko przyjąć wszystkich pacjentów. Jestem pod Jego opieką pulmonologiczną od ok.10 lat. Naprawdę polecam Go wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Jest niezawodny!

Pan Doktor jest bardzo obcesowy, arogancki, wręcz chamski, podnosi głos na pacjenta i bardzo się gdzieś spieszy, o zwyczajnej rozmowie podczas wizyty nie ma mowy, traktuje pacjenta przedmiotowo, nie polecam:(

O Panu Doktorze Bujanie mogę powiedzieć tylko to, że jest towspaniały człowiek i lekarz. Dzięki jego zainteresowaniu i wnikliwej analizie rozpoznał wstępnie nowotwór u mojej mamy, którą dalej pokierował. Dalsza diagnostyką nie zajmował się już Pan Doktor lecz lekarze w szpitalu ale najważniejszym było to pierwsze rozpoznanie i zajęcie się pacjentem, w przeciwieństwie do poprzednika. Mogę powiedz, że pośrednio dzięki Panu doktorowi moja mama żyje. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.

Witam jestem pacjentem DR Jacka Bujana muszę zdecydowanie powiedzieć że jest to najlepszy lekarz o specjalizacji onkologi i pulmonologi oraz Internisty bardzo mi dużo pomógł w mojej chorobie oraz jej leczeniu i przede wszystkim DR Jacek Bujan zleca najważniejsze badania i zawsze postawi diagnozę choroby w 100 procentach.

Bylem pacjentem dr Bujana z beznadziejnym przypadkiem. Nie pozwolil mi abym sie zalamal i uwierzyl w siebie . Powiedzial mi ze wszystko bedzie dobrze. I tak sie stalo .Wspanialy lekarz . Mariusz,

Bylem pacjentem dr Bujana z beznadziejnym przypadkiem.
Nie pozwolil mi abym sie zalamal i uwierzyl w siebie .
Powiedzial mi ze wszystko bedzie dobrze.
I tak sie stalo .Wspanialy lekarz .
Mariusz,

NIE TRACI CZASU NATYCHMIAST ZLECA WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA NAWET TE ROZSZEŻONE ZA KTORE NFZ KAZE SOBIE SŁONO LICZYĆ JEST BARDZO DOKŁADNY I PRECYZYJNY NIE ZOSTAWIA PACJETA W NIEPEWNOŚCI DOKŁADNIE WSZYSTKO TŁUMACZY ZA I PRZECIW NIE ODPUŚCI DOPÓKI NIE POSTAWI PRAWIDLOWEJ DIAGNOZY

wspanialy lekarz...!, ktory oprocz tresciwego i uczciwego podejscia do pacjenta potrafi postawic diagnoze i okrelis kierunek leczenia na 100%