2,2
2,1
1,9
2,1

Nie polecam jednym słowem porażka bardzo nie miły wręcz opryskliwy jak by za kare badał człowieka.odradzam

Nie polecam. Pan doktorek- choć w jego przypadku słowo to jest mocnym nadużyciem, jest na bakier z kulturą osobista. Niekompetentny. Konia bym mu nie dala leczyć a co dopiero dziecko!

Nie polecam.
Niekompetentny.
Konia bym mu nie dala leczyć a co dopiero dziecko!

Najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek spotkałem, profesjonalista z krwi i kości. Ten doktor naprawdę stawia obiektywne i pewne diagnozy, polecam go każdemu. Potężna wiedza i doświadczenie to można odczuć w czasie rozmowy. Polecam każdemu.

Byliśmy dzisiaj na wizycie. Świetne podejście do dziecka, mój synek nie bał się. Pan doktor słuchał co ma do powiedzenia i odpowiadał mu. Jednak nasza wizyta trwała może 4 minuty, miałam wrażenie, że doktor się spieszy i chce się nas jak najszybciej pozbyć z gabinetu. Szybkie badanie, bez usg, jeszcze szybsza diagnoza i skierowanie na operację. Mam mieszane uczucia.

Bardzo slaby I bardzo naganny lekarz wcale nie podekmuje decyzji slusznych tylko brnie w blendne decyzje I uparty jak osiol wcale nie pottafi podjav poptawnych decyzji dla zdrowia dzieci

nie zgadzam się z pierwszą napisaną opinia o tym lekarzu bo wcale nie jest wspaniałym lekarzem tylko morderca bo nie potrafi zadbac o zycie i bezpieczenstwo malych dzieci i noworodkow i niemowlentom pomóc w zyciu i na świecie

morderca dzieci zabija dzieci i nie potrafi je uratowac. nie polecam tego lekarza nikomu i innym tez nie polecam

naganny lekarz nie potrawi zadbac o zycie dzieci takie jest moje zdanie i nie wybacze mu tego nigdy w zyciu

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, życzliwe podejście do pacjenta i jego rodziny. Taką mam o nim opinię od wielu lat i myślę, że nigdy jej nie zmienię.