Zdecydowanie mogę polecić Dr. Jacka Ćwirko za fachowe i bardzo sprawne wszczepienie mi 2 implantów i odbudowanie brakujących zębów. Dzięki temu nie muszę mieć wyjmowanej protezy! Leczenie przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji i prawie bezboleśnie - a słyszałam straszne relacje o implantach. Lekarza poleciła mi koleżanka, która też miała wszczepiane implanty. Cena zupełnie dobra jak na Wrocław. Miły, bardzo konkretny i godny polecenia lekarz.

Serdecznie polecam dr:) byłam na wizycie dwa razy i za każdym razem wyrywanie "8" trwało dosłownie 2 minuty :) nie było konieczności dalszego leczenia jak to się zdarza u innych "specjalistów". W 100% polecam :):)

Duza fachowosc, doswiadczenie i rzetelnosc. Stomatolog zdecydowanie godny polecenia!

bylem przyjety profesjonalnie[lekarz wytlumaczyl mi na czym polega leczenie] wyjasnil jakie sa opcje.w tym gabinecie jestwysokiej jakosci sprzet .lekarz jest uprzejmy robi swoje i jak do tej pory ja i wszyscy , ktorych leczyl sa zadowoleni.trafilem do tego gabinetu z polecenia znajomych

20 zł za znieczulenie. Nie jestem przesadnie zafascynowany ale miałem doczynienia z wieloma dentystami i ten był najlepszy, zero zbędnego gadania, konkretnie odpowiada na pytania, omawia co będzie robił i co można czuć. Poprostu działa po męsku. Wyrywał mi ósemkę. Wizyta trwała ok 25 minut a samo rwanie z dwie. Polecam

Polecam

Świetny lekarz, zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Profesjinalista.

Świetny lekarz, zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Profesjinalista.

odradzam w zyciu jeszcze sie tak nie meczylam u dentysty chirurga

odradzam w zyciu jeszcze sie tak nie meczylam u dentysty chirurga

Pan Doktor wyrywał mi ósemkę, bałam się jak cholera a tu 2 minuty i po sprawie. polecam jak pisano powyżej jedyny minus brak rozmowy, może i lepiej.

Lekarz usuwa zęby bez bólowo szybko i solidnie ale jeden jego minus zero rozmowy.

8ki usuwane bardzo fachowo, bardzo spokojnie, polecam wszystkim Tchórzom ;)

8ki usuwane bardzo fachowo, bardzo spokojnie, polecam wszystkim Tchórzom ;)