dr n. med. Jacek Czelejdr n. med. Jacek Czelej - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Jacek Czelej

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek ...

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek Czelej jest absolwentem Oddziału Pediatrycznego Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację z zakresu pediatrii uzyskał w PSK Nr 3, A.M. w Warszawie, pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. M.H. Zapaśnik-Kobierskiej.

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od 1980r. Blisko 80% moich pacjentów to osoby ze spadkiem odporności oraz przypadki alergii. W swojej praktyce preferuję preparaty naturalnego pochodzenia, przede wszystkim leki homeopatyczne i ziołowe.
Jestem absolwentem oddziału pediatrycznego, wydziału lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację pediatryczną pod kierunkiem Pani prof. H. Zapaśnik-Kobierskiej uzyskałem na AM w Warszawie. Przez blisko 20 lat pracowałem naukowo w CMKP w Warszawie, gdzie doktoryzowałem się.
Swoje wieloletnie doświadczenie lekarskie, które zdobywałem w kraju i za granicą, wykorzystuję w swojej codziennej praktyce, prowadząc z reguły trudne i przewlekłe przypadki.
Najważniejsze jest w moim podejściu dobro prowadzonego pacjenta, właściwe relacje, wzajemne zrozumienie i poszanowanie, które są zawsze nadrzędne w moim gabinecie. Nie ukrywam, że często znajduję dużo satysfakcji i radości z mojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Zapraszam Państwa na moją stronę internetową : www.drczelej.pl, gdzie w sposób przystępny i szeroki odpowiadam na najczęściej zadawane pytania pacjentów.

Poza godzinami przyjęć w gabinecie, udzielam porad telefonicznych. Nie czytam i nie koresponduję z pacjentami przy pomocy Sms-ów

Publikacje:

1. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Wydawnictwo Ariel W-wa 1991 – wydanie kieszonkowe
2.” Podręczna Materia Medica 186 Leków Homeopatycznych „
J. Czelej , P. Koziej , Homeo-Med W-wa 1992 – opis najbardziej popularnych leków homeopatycznych
3. „Leksykon Leków Homeopatycznych”
B. Wasilewski , J. Czelej , Wydawnictwo Split Trading W-wa 1994 – opis i zastosowania terapeutyczne wszystkich leków homeopatycznych dostępnych w tym czasie na rynku leków w Polsce
4. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny”
J. Czelej , Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1995 – pierwsze w Polsce szerokie opracowanie zawierające praktyczny opis zastosowania leków homeopatycznych
5. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1996 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych chorobowych u dzieci
6.” Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1998 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów
7. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny Leków firmy Lehning” J.Czelej Wydawnictwo Kengraf 2001 – poradnik terapeutyczny zastosowań homeopatycznych leków kompleksowych
8. „ Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 2003 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów, opracowanie obejmujące większość dostępnych na rynku w Polsce leków homeopatycznych
9. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Oppidium W-wa 2005 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych na użytek domowy, w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych u dzieci i kobiet

Pan Doktor jest bardzo życzliwym człowiekiem, który poświęca odpowiednią ilość czasu dla pacjenta, jaka jest potrzebna, podchodzi kompleksowo np. omawia też kwestie odżywiania. Prowadzę u Pana Doktora dwóch synów, dzieci lubią do niego chodzić. Zalecone kuracje pomogły wzmocnić odporność, teraz kiedy zdarza się infekcja pomagają wdrażane doraźnie leki homeopatyczne. Po kuracjach i odbudowaniu odporności, nie przechodziliśmy żadnej antybiotykoterapii u starszego syna od kilku lat, a trafiliśmy do Pana Doktora z nim w 2019/2020 właśnie po kolejnym antybiotyku i bardzo osłabionym organizmie. Aby terapia była skuteczna potrzeba współpracy i zrozumienia na linii doktor - pacjent (rodzice) oraz determinacji po stronie rodziców i stosowania zaleceń. Kuracje trwają odpowiednią ilość czasu i czasem wymaga to pewnych poświęceń, ale zdecydowanie warto.

Bardzo dziękuję za dobre rady i profesjonalne podejście do mojego syna. Zawsze mogę liczyć na Pana. Serdecznie polecam.

Bardzo dziękuję za dobre rady i profesjonalne podejście do mojego syna.
Zawsze mogę liczyć na Pana.
Serdecznie polecam.

Lekarz ten wykazał się profesjonalizmem, empatią i dokładnością w diagnozie oraz leczeniu. Bardzo polecam jego usługi ze względu na skuteczność i przyjazne podejście do pacjentów. Lekarz ten nie tylko jest niezwykle kompetentny, ale także emanuje serdecznością. Jego troskliwe podejście do pacjentów sprawia, że wizyta u niego staje się pozytywnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

Chciałam podzielić się opinią o Panu Doktorze, ponieważ bardzo pomógł on mojej córce w uzyskaniu odporności na czym nam bardzo zależało. Córka od stycznia 2022 zaczęła chodzić do żłobka, od września 2022 co miesiąc miała jakieś infekcje, przeziębienia, zapalenia ucha itp. Była leczona u różnych lekarzy przeważnie w Luxmedzie ale co chwile coś nowego się pojawiało. Ze względu na moje wcześniejsze doświadczenia z homeopatią w dzieciństwie zaczęłam córce szukać takiego lekarza i trafiłyśmy w styczniu 2023 do dr Czeleja. Odkąd zaczęliśmy kurację, córka tylko raz była jeszcze krótko chora po pierwszej wizycie, a później do dzisiaj grudzień 2023) u córki praktycznie nie choruje - może raz czy 2 miała 1-2 dni gorączki czy jakiś katar. Bardzo polecam Pana Doktora i za empatię, gotowość niesienia pomocy jak i przede wszystkim za skuteczność.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Bodus, mama Julii

Cudowny lekarz, przecudowny człowiek. Empatyczny, wyrozumiały, uważny zawsze znajdujący czas dla małego pacjenta ale też dla rodziców, którym dokładnie wszystko tłumaczy. Dzięki Panu Jackowi moje dziecko wyszło z wielu uciążliwych chorób i już od dłuższego czasu możemy naprawdę cieszyć się zdrowiem.

Do Pana Doktora trafiłam ponad rok temu z trójka dzieci ( dwójka w wieku przedszkolnym) i co za tym idzie z częstymi infekcjami. Każde dziecko jest inne stąd Pan Doktor przeprowadza dokładny wywiad i dobiera odpowiednią kuracje. Zawsze można zadzwonić i skonsultować leczenie w trakcie infekcji czy doradzić się jak coś się dzieje niepokojącego. Pan Doktor zawsze uspokaja i stara się pomóc. Z całego serca polecam Pana Doktora ! Mama Agata

Do Pana Doktora trafiłam z synem po ostrym zapaleniu uszu, które zakończyło się pobytem w szpitalu. Do wizyty zachęciły mnie dobre opinie, oraz możliwość wzmocnienia organizmu w naturalny sposób. Pan Doktor na pierwszej wizycie, przeprowadził z nami obszerny wywiad,na podstawie, którego przygotował kurację. Leczenie ( poprawa odporności ) trwało ok 7 miesięcy. Od 8 miesięcy nie przytrafiła nam się " większa" infekcja, a katar spowodowany ząbkowaniem przechodzi po jednym/dwóch dniach. Pan Doktor odbiera również z chęcią telefon, i służy pomocą- nigdy się nie zawiedliśmy. Z całego serca zachęcam do wizyt ...

Z całego serca zachęcam do wizyt u Pana Doktora, ale żeby był pełen efekt należy również przestrzegać dokładnie zaleceń.
Mam nadzieję, ze przeprowadzona kuracja posłuży mojemu dziecku na długi czas.

Polecam zdecydowanie Pana doktora. Bardzo pomógł moim dzieciom. Syn wieku 8 mięsiecy dostał bardzo silnej astmy. Szpitale, sterydy, wziewy inne leki pomagały tylko na chwilę. Otrzymałam diagnozę od kilku lekarzy, że to astma i trzeba się nauczyć z nią żyć oraz zalecenia typu: syn napewno nie będzie mógł chodzić po górach, grać w piłkę, ściągnąć w domu dywany i zasłony oraz wiele innych zaleceń. Będąc całkowicie zrozpaczona trafiłam do doktora Czeleja, który w ciągu 6 miesięcy wyciągnął syna z astmy i dziś jest 17 letnim zdrowym mężczyzną, pełnym sił, grającym ...

Polecam zdecydowanie Pana doktora. Bardzo pomógł moim dzieciom.
Syn wieku 8 mięsiecy dostał bardzo silnej astmy. Szpitale, sterydy, wziewy inne leki pomagały tylko na chwilę. Otrzymałam diagnozę od kilku lekarzy, że to astma i trzeba się nauczyć z nią żyć oraz zalecenia typu: syn napewno nie będzie mógł chodzić po górach, grać w piłkę, ściągnąć w domu dywany i zasłony oraz wiele innych zaleceń. Będąc całkowicie zrozpaczona trafiłam do doktora Czeleja, który w ciągu 6 miesięcy wyciągnął syna z astmy i dziś jest 17 letnim zdrowym mężczyzną, pełnym sił, grającym w piłkę i chodzącym po górach od dziecka. Doktor tak wzmocnił odporność syna, że oprócz delikatnych przeziębieć nie chorował nigdy i był jedynym dzieckiem, który praktycznie nie opuszczał zajęć w przedszkolu. Pan doktor również pomógł córce, która w wieku 5 lat dostała ziarniniak obrączkowaty. Odwiedziłam wszystkich możliwych dermatologów na śląsku, aby pomóc córce. Niestety maści nie pomagały więc zalecano sterydy. Skontaktowałam się z doktorem Czelejem w tej sprawie i zaprosił nas na wizytę informując, że postara się pomóc. Terapia trwała 3 miesiące i po ziarniniaku nie zostało śladu. Córka ma dzis 18 lat. Kolejny raz to sprawa obecna, kiedy trafiłam z córką do doktora Czeleja z objawami zmęczenia, apatii, zaburzeniami jedzenia, refluksem, bólami żołądka, łupieżem oraz płytkim snem. Objawy zaczęły się niewinnie po okresie Covid i zaczęły przybierać na sile. Ogólnie nastąpiło u córki fizyczne jak i psychiczne osłabienie. Właśnie zakońćzyliśmy kurację i jestem najszczęśliwszą mamą. Córka jest całkiem inną osobą. Objawy zniknęły, uśmiecha się często, lepiej radzi sobie w szkole, bardzo dobrze śpi. Stała się radosna. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na doktora Czeleja. Doktorowi zależy, aby pomóc i wyleczyć a nie leczyć. Zawsze jak coś sie działo mogłam liczyć na pomoc poprzez kontakt telefoniczny. Najważniesze, aby stosować się do zasad Doktora, zarówno w kwestii diety oraz leków, które zaleca. Przestrzegać ich a efekty napewno się pojawią i poprawa nastąpi na stałe, a nie tylko na chwile jak to często bywa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu doktorowi. Pozdrawiam serdecznie.

Pan Dr Czelej jest lekarzem ponadczasowym. Moje absolutne przekonanie wynika z faktu, że ja jako dziecko moja mama przyprowadziła mnie na terapię ponad 30 lat temu i Pan Doktor świetnie wzmocnił moją odporność a więc nie musiałam doświadczać tradycyjnego odczulania przez alergologa. Dziś sama jestem mama i mam 7 letniego syna. Również udaliśmy się do Dr Czeleja, mój syn alergik z częstymi krwawieniami z nosa został wzmocniony przez terapię dr Czeleja. Dziś możemy zapomnień o kaszlu, schodzącym na płuca, odstawione są wszelkie inhalacje i sterydy a co najgorsze antybiotyki :) ...

Panie Doktorze serdecznie dziękujemy za fachową pomoc, wsparcie, życzliwość
i cierpliwość przy tłumaczeniu zaordynowanych leków homeopatycznych.
Mama Iwona i Kuba

Do doktora chodzę z córką 5 letnią od ok. 1-1,5 roku. Doktor bada kompleksowo i zawsze robi obszerny wywiad, każe zapisywać obserwacje przed wizytą oraz daje sporo zaleceń i odpytuje. Jest wymagający, ale to ma cel. Wcześniej w żadnej przychodni lub szpitalu nie spotkaliśmy się z takim szczegółowym i całościowym podejściem. Metody leczenia tylko naturalne! To w dzisiejszych czasach jest wielką zaletą. W przychodni nowoczesny lekarz potrafi tylko wg procedury zapisać: szczepionkę, APAP, steryd oraz antybiotyk. Oczywiście wszystko w maks. 10-15 min. Nie wspomni o sokach z warzyw, ruchu, kontroli u ortopedy-osteopaty, spaniu przy otwartym oknie, nie przegrzewaniu malucha czy limitowaniu TV/ smartfona. Można też o wiele rzeczy zapytać i wiele pożytecznych informacji zaczerpnąć. Polecam doktora. Mam dobre doświadczenia od wielu miesięcy. Dziecko również lubi wizyty.