Jacek Domagała

2,9

Uważam, że pan doktor jest najlepszym ,,wyrywaczem,, profesjonalna ręka. polecam!!! samo wyrywanie nic nie bolało- pewnie i szybko. polecam jeszcze raz:)

Kompletny brak zainteresowania pacjentem.Przeszłam koszmar.Zaczął mi wyrywać ząb i zostawił tylko dlatego że krzyknęłam z bólu,a ból był potężny.Bolało jak na żywca.I zostawił mnie z tym zębem bolącym i naruszonym.Nie zapisał żadnego antybiotyku ,nic.Wręcz mnie wyprosił z gabinetu .Wyszłam z płaczem.Jak można tak traktować pacjenta.

Nie warto leczyć zęby u tego pana, lekarz nie kompetentny leci na kasę. Przy mojej dolegliwości ( wypełnienie górnej 7 )podzielił wizytę na dwie raty. Za pierwszym razem wcisnął mi wypełnienie lecznicze, po dwóch tygodniach wypełnił laserowo i zainkasował 250 zł ( 100 zł + 150 zł )

A czemu ,,królik''-skąd ta nazwa się wzięła ?

A czemu ,,królik''-skąd ta nazwa się wzięła ?

Zawsze bałam się stomatologów, panicznie sie bałam. Ale dzięki panu Jackowi wizyta u dentysty mi nie straszna:)

czytam ismieje sie kolejki ma dlugie a inni ?jestem od lat jego pacietka i niezmienie ach ta kakurencia i tak mu nieda rady nie musze polecac kto raz byl to wraca

Gdy opowiedziałem teorie pana Jacka na temat problemów z zębami mojej obecnej pani stomatolog to skwitowała to krótko "Kto panu takie głupoty powiedział?" Minimalne zainteresowania pacjentem.

Zastanawia mnie ten rozrzut ocen:) Czyzby królik i jego znajomi chcieli równoważyć kiepskie oceny?? :)

j.Domagała jest naszym dentystą od lat.W ramach funduszu NFZ wykonuje wszystkie zabiegi szybko i fachowo.Gdy mojemu znajomemu inna stomatolożka nie dała rady wyrwac zęba to sama go przyprowadziła do dr Domagały-wyrwał szybko i fachowo.Nie wziął pieniędzy ani tzw punktów od pani dentystki.Z tego co wiem nie był to pierwszy taki wypadek.To świetny chirurg specjalista.

Jak szybko weszłam do gabinetu tak szybko wyszłam. Nie poświęca wystraczająco czasu pacjętom . Co to za stomatolog który nie potrafi doradzić . Musiałam go wypytywać co i jak, a powiedział mi tyle co sama wiedziałam . Odrazu chciał mnie umawiać prywatnie z nim żeby tylko zarobić, co za człowiek. Chodziłam publicznie do jednej pani stomatolog to zależało jej aby wyleczyć moje zęby nie to co temu ''stomatologowi'' Nie polecam nikomu .