lekarz Jacek Doniec

Najlepszy ginekolog, fachowiec, rzeczowy, prawdziwy, konkretny. Kilka lat szukalam ginekologa, ktory zajmuje sie leczeniem i trafilam na Pana Doktora. Uprzejmy i przyjaznie nastawiony do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Moge normalnie zyc bez bolu i bez strachu.

Dla mnie najlepszy lekarz na świecie. Wybitny specjalista, wspaniały diagnosta i praktyk, miły, kulturalny, cierpliwy i zawsze udziela informacji na temat stanu zdrowia. Każdorazowo ratuje mi zdrowie i raz uratował mi życie. Dzięki leczeniu u Pana Doktora mam dwójkę dzieci, a podobno nie miałam ich mieć nigdy. Jestem pacjentką z endometriozą, po dwóch laparoskopiach, dwóch poronieniach. Do końca życia będę wdzięczna temu lekarzowi za jego pomoc, życzliwość, wsparcie w trudnych momentach i zaangażowanie. Nie ufam żadnemu innemu lekarzowi tak jak Jemu. Dziękuję i polecam z całego serca.

Całe życie myślałam że nie mam szczęścia.. Półtora u temu okazało się że mam nowotwór nieoperacyjny.. Pana doktora poznałam dzięki koleżance która zawiozła mnie na Szaserów. Pan doktor pomógł mi . Dzięki uprzejmości Pana doktora, który pokierował mnie do najlepszych specjalistów .. Dostałam drugie życie. Dziękuję za wszystko panie doktorze. Jest pan człowiekiem wielkiego serca.. Pozdrawiam serdecznie Joanna kuc

Całe życie myślałam że nie mam szczęścia..
Półtora u temu okazało się że mam nowotwór nieoperacyjny..
Pana doktora poznałam dzięki koleżance która zawiozła mnie na
Szaserów.
Pan doktor pomógł mi .
Dostałam drugie życie.
Dziękuję za wszystko panie doktorze.
Jest pan człowiekiem wielkiego serca..
Pozdrawiam serdecznie
Joanna kuc

Panie doktorze bardzo dziękuję za zabieg (11.11.2019) i za profesjonalne i życzliwe podejście. Wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla Pana. Polecam wszystkim żeby trafili na takiego lekarza. Pozdrawiam Alicja Zim...

Malo sympatyczny i brzydki. Diagnozy nietrafne. Nie wiem skad te dobre opinie, jest naprawde bardzo niemila osoba. Jako lekarz po prostu jest slaby.

Nie przyłączam się do peanów w sieci na temat pana Dońca. Dla mnie lekarz w kontakcie z pacjentem absolutnie przeciętny, nie odbiegający poziomem od "średniej krajowej". Na pytania o przebieg laparoskopii, odpowiedź - a po co to pani wiedzieć?.Na wizytach w prywatnej klinice można oczekiwać czegoś więcej. Dość nonszalanckie podejście do stawiania diagnoz i wysyłania do szpitala. Jak dla mnie mało pomocny i mało zaangażowany. Żadnej troskliwości ani dbania o mnie przed czy po operacji nie dostrzegłam. To ja musiałam chodzić za panem Dońcem w szpitalu. Po skierowaniu z podejrzeniem wodniaka, byłam zostawiona sama sobie. Na kwalifikacji do operacji pan Doniec stwierdził, że widział "jakieś cienie". To była jego jedyna wypowiedź w zakresie postawionej przez niego diagnozy (!) Nie był dla mnie merytorycznym ani jakimkolwiek innym wsparciem kiedy zmuszono mnie do podjęcia ekspresowej decyzji czy "jakby coś" zgadzam się na usunięcie dwóch jajowodów czy tylko jednego (a staram się o dziecko). Potem nie miał dla mnie w ogóle czasu., Kiedy w końcu udało mi się go zapytać co mam w takiej sytuacji robić, nie pamiętał nawet, po której stronie ma operować. Po operacji dowiedziałam się, że niczego u mnie nie znaleziono. Na prywatnej wizycie kontrolnej pan Doniec nie przeprosił mnie za błędne skierowanie do szpitala, za to - co prawda bez 100% pewności (powinnam jeszcze przyjść w innym terminie na usg do szpitala) - znalazł torbiel 2,5 cm. Na pytanie czy naprawdę niczego nie widział kilka mc temu podczas operacji odpowiedział, że torbiel mogła urosnąć, prawda?. Rozumiem, że można się mylić, a usg (jak się okazuje) jest dość "mylącym" instrumentem diagnostycznym, ale szokuje mnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony tego lekarza za popełniony błąd. Laparoskopia jest przy pełnej narkozie, organizm po ingerencji chirurgicznej zawsze będzie już inny, przytrafiają się różne rzeczy, to nie jest zabawa! Szokuje mnie też niefrasobliwość w stawianiu kolejnych diagnoz, w domyśle z kolejną operacją (?) Dlatego zalecam rozwagę. Ja zrezygnowałam i z prywatnej kliniki, w której się leczyłam i z tego lekarza.

Rewelacyjny i fachowy lekarz . Doktor z prawdziwego zdarzenia . On jedyny dal mi nadzieje a bylam u wielu pseudo lekarzy.

doskonały lekarz i wspaniały człowiek otwarty na swojego pacjenta gorąco polecam.

Pan Doktor właśnie uratował mi życie , trafiłam do szpitala z powodu bolów brzucha , które zignorował inny ginekolog . Sor wysłał mnie na ginekologie gdzie maiłam szczęście trafić w jego ręce , kilka godzin później po operacji czekał aż nie przywiozą z bloku ,pocieszał ,raniutko juz był u mnie. Zainteresowany ,życzliwy z poczuciem humoru, w jego rękach człowiek czuje się bardzo , bardzo bezpiecznie . Polecam z calego wdzięcznego serca

Polecam z calego wdzięcznego serca

Panie doktorze bardzo dziękuję za zabieg histeroskopii (26.07.2012) i za pełen profesjonalizm, za szacunek- o który nieraz ciężko ,za niesamowitą atmosferę jaką otaczacie pacjentki. Jeszcze raz wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla Pana, dla przemiłej Pani Doktor z z którą Pan Pracuje( niestety nie znam nazwiska) oraz dla całego zespołu.Polecam wszystkim żeby trafili na takiego lekarza. Pozdrawiam Marta R