dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Bardzo mierny lekarz Megrez Tychy. Podczas przyjęcia na izbie przyjęć nie wykonał żadnego podstawowego badania palpacyjnego. Lekarz powinien obejrzeć i zbadać palpacyjnie kręgosłup, co mogłoby pozwolić rozpoznać np. skrzywienia lub inne nieprawidłowości w jego budowie. Badanie takie jest pierwszym badaniem kręgosłupa, które lekarz powinien wykonać w gabinecie, tym bardziej na izbie przyjęć. To nie jest mój pierwszy przypadek, przy którym Pan dokrot podszedł do tematu bardzo pobierznie. Szkoda, że na izbie nie było wyboru innego lekarza ortopedy. Bardzo doceniam również własną opinię Pana doktora, którą wystawił sam sobie i znajduje ...

Szkoda, że na izbie nie było wyboru innego lekarza ortopedy.
Bardzo doceniam również własną opinię Pana doktora, którą wystawił sam sobie i znajduje się ona wśród opini Pana doktora :-)

Sąsiad. Pozdrawiam z Pilicy .Pamietam jak twój ojciec mawiał , że jeden syn zostanie lekarzem ciała , drugi duszy , a trzeci inżynierem. I tak się stało. Skoro prowadzisz nadal praktyke lekarską to znaczy , że wygrzebałeś się z problemów . W Polsce to jest możliwe , ale w innym cywilizowanym kraju to byś najprawdopodobniej pracował jako salowy w szpitalu.

Świety ...jak mierzy metrem krawieckim po ciemku długość zabliźnionej rany... Godne podziwu.. Taki wzrok...

Świety ...jak mierzy metrem krawieckim po ciemku długość zabliźnionej rany...
Godne podziwu..
Taki wzrok...

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry. Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy. Nie mam dobrego zdania o nim. kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry.
Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy.
Nie mam dobrego zdania o nim.
kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

bardzo kompetentny i rzetelny lekarz ,bylam operowana przez pana doktora J.Donca,wytlumaczyl mi na czym polegala operacja i polecam Jego osobe kazdemu.

Cierpiałam przez tyle lat chodziłam od lekarza do lekarza różnych specjalizacji. wszyscy mówili, że to neurologia, aż w końcu nowotwór był takzaawansowany, że złamał mi się kręgosłup. Wszyscy mówili, że nie będę chodzić. Dzięki doktorowi żyję już pięć lat i chodzę dobrze. Żałuję tylko, że nie dowiedziałam się wcześniej o tak wspaniałym człowieku i świetnym fachowcu to ominęłoby mnie na pewno tyle cierpienia i chemioterapii, ale cóż mieszkam daleko, bo aż w Sanoku. Niezastąpiony doktor i człowiek. Polecam.

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu kręgosłupa, a kręgi są w porządku. Ominęła mnie niepotrzebna operacja. Gorąco polecam dr Dońca

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie
u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Co tu dużo pisać GODNY POLECENIA FACHOWIEC!!!!

Co tu dużo pisać GODNY POLECENIA FACHOWIEC!!!!

Uratował moje zdrowie-1997r-DZIĘKUJĘ!!!

Uratował moje zdrowie-1997r-DZIĘKUJĘ!!!