Jacek Florek

Ginekolog

Ayesha

07.12.2013

Doktor dosyć dobry , ale nie nadaje się do leczenia zagrożonej ciąży . Usłyszałam od niego - że "tego" by nie ratował . Lekarz wydaje się mieć dobre kompetencje, ale jego podejście jest niemoralne w niektórych przypadkach .

29.04.2012

Najlepszy lekarz ze Sk-wic. Najbardziej dostępny (w trudnych sytuacjach przyjmie również w święto) i co ważne podaje tel pod którym ktoś jest i odbierze a nie stacjonarny czynny tylko w dni i godz przyjmowania jak inni. Jestem w bardzo problemowej ciąży i wiem że mogę na dr liczyć.

22.03.2012

super specjalista. Bardzo mile i profesjonalne podejscie do pacjenki, kazda traktuje indywidualnie. Nie ma problemu z ktorym by sobie nie poradzil. Jestem jego wieloletnia pacjentka inigdy nie pomylil sie co do oceny mojego stanu zdrowia. Obydwie ciaze prowadzone byly z wielkim poswieceniem dla mnie i moich dzieci. Zawsze mam zrobione na najwyzszym poziomie USG. Wydaje mi sie ze nawet profesor nie bylby konkurencja. Polecam w 100%

16.07.2010

prowadził moja ciążę bliźniacza i byłam bardzo zadowolna i spokojna przez całą ciążę i mogę z czystym sumieniem napisac że nie ma lepszego lekarza!

04.01.2010

bardzo kompetentny lekarz, oddający się swym pacjentkom

bardzo kompetentny lekarz, oddający się swym pacjentkom

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Skierniewice"?

Północna 24

Joanna Jastrzębska