Gdzie przyjmuję

Skierniewice
51,954716920,1583303

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
6 opinii

Doktor dosyć dobry , ale nie nadaje się do leczenia zagrożonej ciąży . Usłyszałam od niego - że "tego" by nie ratował . Lekarz wydaje się mieć dobre kompetencje, ale jego podejście jest niemoralne w niektórych przypadkach .

Najlepszy lekarz ze Sk-wic. Najbardziej dostępny (w trudnych sytuacjach przyjmie również w święto) i co ważne podaje tel pod którym ktoś jest i odbierze a nie stacjonarny czynny tylko w dni i godz przyjmowania jak inni. Jestem w bardzo problemowej ciąży i wiem że mogę na dr liczyć.

super specjalista. Bardzo mile i profesjonalne podejscie do pacjenki, kazda traktuje indywidualnie. Nie ma problemu z ktorym by sobie nie poradzil. Jestem jego wieloletnia pacjentka inigdy nie pomylil sie co do oceny mojego stanu zdrowia. Obydwie ciaze prowadzone byly z wielkim poswieceniem dla mnie i moich dzieci. Zawsze mam zrobione na najwyzszym poziomie USG. Wydaje mi sie ze nawet profesor nie bylby konkurencja. Polecam w 100%

prowadził moja ciążę bliźniacza i byłam bardzo zadowolna i spokojna przez całą ciążę i mogę z czystym sumieniem napisac że nie ma lepszego lekarza!

bardzo kompetentny lekarz, oddający się swym pacjentkom

prowadzi moją II ciążę, jest bardzo dokładny, nie ma problemu z badaniami i skierowaniami do innych specjalistów, jest zawsze pod telefonem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny