dr Jacek Froehlich

Lekarz rodzinny

Chyba jedyny lekarz w mieście dla którego pacjent to PRIORYTET. Nie zasłania się covidem, brakiem czasu. Gorąco polecam wszystkim

Chyba jedyny lekarz w mieście dla którego pacjent to PRIORYTET.
Nie zasłania się covidem, brakiem czasu. Gorąco polecam wszystkim

Dobry lekarz z poczuciem misji. Do problemów pacjenta podchodzi holistycznie. Każdego traktuje indywidualnie dokładnie wsłuchując się w jego problemy.

Na pewno dobry lekarz,ale zero kontaktu z pacjentem.Lekarz rodzinny to prawie jak spowiednik,a moi dziewięćdziesiąletni rodzice są traktowani jak powietrze.wiem,że są "upierdliwi" dla lekarza,ale taka jego rola.Panie Doktorze,zawsze sobie wyobrażałam,że lekarz rodzinny to ten,który potrafi zainteresować się swoimi pacjentami.U Pana zero zainteresowania,a na wizycie Pan to niemowa

Zapomniałam oczywiście o bardzo pomocnej, fachowej i sympatycznej pielęgniarce doktora Jacka, Pani Dorotce. Wspaniała osoba.

Dr. Jacek jest bardzo dobrym lekarzem, do ktorego mam calkowite zaufanie.

Dr. Jacek jest bardzo dobrym lekarzem, do ktorego mam calkowite zaufanie.

Problem ze zdrowiem wraca. Wal do Jaca. Bardzo przyjemny i miły czlowiek. Dużo mi pomógł. Będąc wczesniej u innych lekarzy konczyło się na lekach, które nic nie dawały.

Problem ze zdrowiem wraca. Wal do Jaca.

Lekarz z powolania , mily ,sluzy pomoca ,a do tego wszystkiego sympatyczna i mila pielegniarka Pani Dorotka !!! Polecam i z przyjemnoscia korzystam z fachowej pomocy tych ludzi .

Byłam zadowolona z diagnoz Pana Dr do puki nie zaczął stawiać nie trafnych diagnoz mojemu dziecku.Po wizycie u Pana dr zmuszona byłam iść do innego lekarza i kończyło się na antybiotyku.

Dr Jacek to profesjonalista, świetny lekarz i do tego bardzo sympatyczny. Gdyby wszyscy lekarze tak sumiennie pracowali i tak jak dr Jacek traktowali swoich pacjentów, to nasza służba zdrowia byłaby doskonała.

super lekarz! bardzo miły. polecam każdemu

super lekarz! bardzo miły. polecam każdemu