dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

Nie polecam tego lekarza. Mój mąż nie może doprosić się od pół roku o wizytę pooperacyjną mimo tego, że jest zarejestrowany. Boli kręgosłup gorzej niż przed operacja. Ten lekarz trzęsie całym oddziałem w szpitalu.

Witam.. pilnie Potrzebuję kontaktu do Pana Ptofesora. Potrzebuję opinii odnośnie operacji kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, chciałabym żeby Pan Profesor się tym zajął krisss0070@o2.pl. z góry dziękuję

Witam.. pilnie

krisss0070@o2.pl. z góry dziękuję

Nie polecam!!! Lekarz niestosownie zwraca się do ciężko chorych pacjentów. Naśmiewa się z chorych dobierając niestosowne żarty i zwroty. Odmawia pomocy.

Witam, bardzo pilnie potrzebuję numer telefonu do Doktora Jacka Furtaka, ponieważ u mojego meza stwierdzono guza mózgu glejak 4 stopnia. Pilnie potrzebuje konsultacji z doktorem. Proszę o szybką reakcję i odpowiedź. A slyszalam ze jest prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie.

Bardzo dobry i pomocny specjalista. Byłem operowany przez pana Doktora w 2017 roku, lekarz bardzo dobry i wybitny w swoim fachu, pomógł mi zwalczyć glejaka mózgu i dzięki niemu nadal żyję i mam się dobrze. Jestem naprawdę zadowolony z przebytego leczenia u doktora Furtaka.

Doktor Furtak to profesjonalny specjalista, zoperował mnie w 2020 roku, wszystko przebiegło bardzo dobrze, przeszedłem liczne leczenia i jestem bardzo zadowolony z operacji. Polecam!!!

Polecam!!!

Naprawdę bardzo dobry neurochirurg, mile podchodzi do pacjenta, miałam operację wykonaną przez doktora Furtaka w 2019 roku, czuję się dobrze, wszystko jest ok, naprawdę polecam!!!

Super lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, wybitny neurochirurg!!! Zoperował mnie w 2015 roku, wszystko przebiegło pomyślnie!!!

Naprawdę wybitny specjalista, pan doktor operował mojego brata cztery lata temu, operacje przebiegła pomyślnie, brat miał glejaka mózgu i nie widział, teraz wszystko widzi i robi.

Naprawdę bardzo dobry specjalista, wybitny w swoim fachu. Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy, a glejaki mózgu operuje jak mało, który lekarz. Polecam z całego serca!!!