lekarz Jacek Galas

Pan doktor badał szybko, wizyta trwala 3 minuty. Podobno prywatnie bada dłużej. Cóż, nie sprawdzę tego.

Trafiłam do dr na ostry dyżur z dzieckiem. Nakrzyczał na mnie, że przychodzę w niedzielę. A kiedy miałam przyjść, skoro dziecku coś wpadło do oka właśnie w niedzielę ??

Lekarz nie rozmawiał ze mną o chorobie, miałam wrażenie, że nie słucha mnie.

Lekarz nie rozmawiał ze mną o chorobie, miałam wrażenie, że nie słucha mnie.

Kompetentny-polecam.Operacja "trudnej" zaćmy udana.

Kompetentny-polecam.Operacja "trudnej" zaćmy udana.

Zgadzam się z wypowiedzią z 23.08.2010 r.!!! Beznadziejne podejście do wystraszonego dziecka. Też trafiłam do tego Pana na pogotowiu okulistycznym. To była niedziela i piękna pogoda a on wyglądał na niezadowolonego, że się go ściągnęło z domu. Wprowadził bardzo nerwową atmosferę, mówił podniesionym głosem i był mocno niezadowolony z tego, że 2,5-letnie dziecko nie chce się zbadać. A jego postawa nie uprzyjemniła wizyty tylko wprowadziła dodatkowy stres. Marny lekarz - na pewno nie doktor, bo na doktora to się trzeba długo kształcić. Naprawdę nie polecam a z dziećmi omijajcie go szerokim łukiem. Takim lekarzom to się już w głowach przewraca.

Trafilam ze zle rozpoznana choroba na dyzur do szpitala w Lubinie, pan doktor rzeczowo w pare minut postawil diagnoze i przepisal lek. Okazalo sie ze mialam grozne epidemiczne zapalenie rogowek a postawiona trafnie diagnoza oraz dobrze dobrany lek pozwolily mi w 2 tyg pozbyc sie choroby i uniknac trwalych zmian na rogowkach. Dodam ze jak poczytalam w necie co sie dzialo u innych podczas tej choroby to optymizmem to mnie nie napawalo. Pozniej zdecydowalam sie na wizyte prywatna na dobor soczewek i okularow. Szybko, sprawnie i bez tego czego nienawidze u okulistow: wciskania za wszelka cene wyzszych wartosci dioptrii po czym zawsze przez pierwszy mies mialam zawroty glowy po ubraniu nowych okularow. Tutaj po raz pierwszy uslyszalam od lekarza: nie przeciagamy struny bo bedzie pani miala na pewno dyskomfort w widzeniu.

Polecam tym, ktorzy chca miec trafne diagnozy, logiczne rozwiazania i zdrowe oczy.

Pan doktor raczej nie trzyma za raczke i nie wspolczuje cierpienia wiec dla tych ktorzy lubia lekarzy-gawedziarzy zawioda sie. Zna sie na rzeczy ma supersprzet.

Warto.

Lekarz zapewne wspaniały ale tylko wówczas, gdy płacimy za wizytę, po tym jak wczoraj potraktował mnie z 5-cio letnim dzieckiem na pogotowiu okulistycznym nikomu go nie polece, zatem doktorku jeśli chcesz tylko nabijać kase z prywatnej praktyki to nie przyjmuj w placówkach publicznych, bo pytanie matki martwiącej się o dziecko o to czy nie mogła poczekać do poniedziałku z wizytą i jaki jest cel jej wizyty na dyżurze jest chamskie i nie na miejscu, pewnie przy płatnej wizycie byłoby inaczej co? pamiętaj, że ja i mąż pracujemy i pobierasz pensję z naszych składek, brak słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polcam pana doktora miły,serdeczny,poświęca dużo czasu nie lekceważy pacjenta.Inni powinni brać zniego przykład.Warto zapłacić pieniądze za wiztę a przy okazji wiesz człowieku co Ci dolega.......................

lekarz z "ludzką twarzą".Bardzo kompetentny, cierpliwy, a jednocześnie bardzo konsekwentny w działaniu.

Bardzo kompetentny lekarz, do którego trafiłam poprzez znajomą. Nie mogłam się uporać z dolegliwością oczu, gdyż inny okulista widocznie nie był fachowcem w swojej dziedznie.Przypisane leki zadziałały natychmiast, co przyniosło mi ulgę i mogłam normalnie funkcjonować.Dziękuję za prawidłową diagnozę i leczenie.