lekarz Jacek Giza

Byłam pacjentka doktora kilka lat temu. Trafiłam do szpitala po wypadku. Miałam pęknięcie szyjki biodrowe. Po zabiegu bardzo szybko wróciłam do zdrowia i dzis już nie pamiętałabym o tym pobycie w szpitalu, gdyby nie fakt, że co jakiś czas moi znajomi dzwonią i proszą o nazwisko tego lekarza, "który Cie wyleczył". Polecam tego lekarza, który wykonuje swój zawód z zamiłowania, a nie obowiązku. Jesli zacznie juz leczyć, to napewno zrobi wszystko, by mozna było wrócić do zdrowia. Bardzo dziekuje Panie Doktorze:))

Bardzo dziekuje Panie Doktorze:))

Spokojny i opanowany człowiek i NIC PO TYM!!!!. Chętnie rozmawia ale nie o chorobie. To była 2 moja wizyta z wynikiem badań kolan ((chondromalacja III st.) oraz z rezonansemkręgosłupa(dyskopatia centralna L4-L5 powodująca ucisk na worek opony, L1-L2 takze ucisk na worek opony twardej i wypuklina powudujca ucisk na worek oponowy i korzeń nerwu C6) a jednocześnie z ogromnym bólem kręgosłupa z towarzyszącym mu jednocześnie drętwieniem prawej nogi i rąk i co? Pan doktor spokojnie wklepał wyniki badan do komputera, zbadał jedynie wzrokiem i poinformowałmnie,że nie skieruje mnie na rehablilitacje ani na ządne inne leczenie, bo jak wspomiałąm o swoje endometriozie, to poinfomrował, ze najpierw musze zajac sie " cytat" brzuchem a dopiero pożniej doliglowościami z którymi do niego przyszłam. Brawo Pan ortopeda okazał sie GINEKOLOGIEM! A naciskając zacnego PAna Doktora jak mam funkcjonować i egzystować z bólem i odrętwieniem zapisał Movalis, pomimo, ze wcześniej pinformowałam PAna Doktora , ze włąsnie jestem w trakcie przyjmowania tego leku oraz innych!!! Ach i istotna rzecz, nie ma podpisanej umowy z NFZ a upierał z niesamowitym zacięciem abym nie otrzymała skierowania na rehabilitację (skierowanie nie jest wówczas honorowane)jak również nie zaproponował żadnej innej metody leczenia czyli nie orientuje sie w przepisach NFZ!! Jezeli ktoś ma ochotę na luźną rozmowę to polecam PAna Doktora, tylko, ze to kosztuje za 115 zł, ale jako specjaliste absolutnie NIE!

Chociaż zabiegany, zawsze znajduje czas dla pacjenta. konkretny, rzetelny, a do tego świetny specjalista.

W życiu nie trafiłam na lepszego ortopedę. Jest tak doświadczony i dobry w tym co robi, że poleciłabym Go każdemu pacjentowi. Moi znajomi, którzy też do niego dotarli są zachwyceni. Do tego bardzo spokojny i opanowany.

jest to człowiek któemu zależy na chorym,

jest to człowiek któemu zależy na chorym,

Pan doktor inkasując 100 zł za wizytę,narzeka że za długo pracuje lekceważy pacjenta, podczas płatnej wizyty prowadzi długą rozmowę prywatną przez komórkę po czym oświadcza,że czas wizyty się skończył. I zbywa pacjenta byle czym.

Pan doktor inkasując 100 zł za wizytę,narzeka że za długo pracuje
lekceważy pacjenta, podczas płatnej wizyty prowadzi długą rozmowę

Cudowny specjalista i przedewsystkim ma serce.MM

Cudowny specjalista i przedewsystkim ma serce.MM

Rewelacja! Ten człowiek na prawdę zawsze chce pomóc!

Rewelacja! Ten człowiek na prawdę zawsze chce pomóc!

Jedyny lekarz na całym świecie, którego darzę sympatią i zaufaniem! Nie myślałam nigdy, że taki może być lekarz. KOCHAM GO!