Jacek Górniak

Pulmonolog

Świetny lekarz pod każdym względem,bez zastrzeżeń.Pozostało tylko polecać innym i podziękować za fachowość oraz podejście do pacjenta.

Nie spotkałam jeszcze nigdy w swoim życiu tak oddanego lekarza ciepłego ,konkretnego poprostu kocha to co robi.

Dr Górniak jest wspaniałym lekarzem, rzeczowy, konkretny. Nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy, dalszych wskazówek co do leczenia. Jeszcze nie zdarzyło mi sie spotkać człowieka o tak dobrym sercu i specjalisty w swojej dziedzinie.

Kompetentny, wspaniały specjalista. Ma świetne podejście do pacjentów i lubi swoją pracę. Jest bardzo konkretny, nie rzuca słów na wiatr, uprzejmy, cierpliwy, uśmiechnięty i szczery. Polecam.

szcunek do pacjenta oraz pełna profesjonalność

szcunek do pacjenta oraz pełna profesjonalność

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Kompetentny, jak pisały osoby wcześniej, wszystkich traktuje jednakowo. Wspaniały specjalista. Polecam!!!

Świetny lekarz ,świetny człowiek. Pacjentów traktuje jednakowo wszystkich i podchodzi do nich w sposób profesjonalny.

Doskonały lekarz, świetny specjalista, ma świetne podejście do pacjentów i ewidentnie lubi swoją pracę. Jest bardzo konkretny, nie rzuca słów na wiatr, uprzejmy, powściągliwy ale szczery. Wyciągnął mnie z bardzo ciężkiego zapalenia płuc. Wzbudza zaufanie i szacunek od pierwszego spotkania z pacjentem. Patrzy się na niego i się wie, że to człowiek na odpowiednim miejscu, który doskonale wie, po co pracuje w szpitalu. Świetny lekarz.

Super lekarz!Uratował mi życie!Kompetentny,wiedza medyczna doskonała.Do tego miły i z poczuciem humoru.Polecam

Pierwsza wizyta wypadla bardzo dobrze.Lekarz bardzo sympatyczny i do tego z wielka wiedza medyczna! Przede wszystkim jednak w dzisiejszych czasach jest czlowiekiem! Polecam z czystym sumieniem.

Przede wszystkim jednak w dzisiejszych czasach jest czlowiekiem!
Polecam z czystym sumieniem.