dr hab.

Kielce
50,866077320,6285677

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
8 opinii

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, lekarz godny zaufania. Panie doktorze za wszystko serdecznie dziękuję. Pragnę podziękować również innym lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Chirurgi Onkologicznej ŚCO. Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Doktor Jacek Haduch to wybitny specjalista !!! Wspaniały człowiek, dający nadzieję nawet w bardzo trudnych przypadkach... Poświęca pacjentowi swój prywatny czas... Jest nieoceniony !!! Uratował życie mojej mamie !!! Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ! Z całego serca dziękuję i życzę mnóstwo zdrowia dla Pana doktora :-)

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

Wspaniały, dobry człowiek i mądry, cierpliwy lekarz. Bardzo mi pomógł. W ogóle cała opieka na oddziale chirurgii onkologicznej ŚCO jest bardzo dobra, od szefa począwszy, poprzez lekarzy, pielęgniarki, po salowe. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka z Ostrowca (sala nr 5)

polecam każdemu złoty człowiek,uprzejmy,kompetentny godny zaufania,Pacjentka z Ostrowca

Świetny lekarz godny polecenia więc POLECAM !!!! , dusza człowiek podejście do pacjenta REWELACJA normalnie człowiek ANIOŁ Takich lekarzy życzę każdemu szpitalowi kompetentny i rzeczywiście podchodzi do pacjenta z precyzja nie jak większość lekarzy pacjentów traktują jak rzecz u Pana Haducha na szczęście tak nie jest i dziękuję za Pańską opiekę Panie Doktorze Kielce są dumne ze Pana mają :-)))))

Lekarz godny zaufania .zawdzieczam mu zycie(równiez anestezjologom)Polecam potrzebującym trudnej operacji. Halina Gruszczyńska.

wspaniały lekarz, wyśmienity fachowiec, zawdzieczam mu życie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny