dr hab.

Jacek Haduch

Onkolog

Gdzie przyjmuję
place 11


Kielce
50,866077320,6285677

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
4.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.9/5
Ilość poświęconego czasu
4.9/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
4.95
9 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Wspaniały chirurg i dobry człowiek. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Polecam każdemu. Potrafi rzetelnie wyjaśnić przebieg leczenia nie potęgując jednocześnie skali zagrożenia a skrupulatnie objaśnia każdy szczegół.

5,0/5

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, lekarz godny zaufania. Panie doktorze za wszystko serdecznie dziękuję. Pragnę podziękować również innym lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Chirurgi Onkologicznej ŚCO. Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

5,0/5

Doktor Jacek Haduch to wybitny specjalista !!! Wspaniały człowiek, dający nadzieję nawet w bardzo trudnych przypadkach... Poświęca pacjentowi swój prywatny czas... Jest nieoceniony !!! Uratował życie mojej mamie !!! Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ! Z całego serca dziękuję i życzę mnóstwo zdrowia dla Pana doktora :-)

5,0/5

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

5,0/5

Wspaniały, dobry człowiek i mądry, cierpliwy lekarz. Bardzo mi pomógł. W ogóle cała opieka na oddziale chirurgii onkologicznej ŚCO jest bardzo dobra, od szefa począwszy, poprzez lekarzy, pielęgniarki, po salowe. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka z Ostrowca (sala nr 5)

5,0/5

polecam każdemu złoty człowiek,uprzejmy,kompetentny godny zaufania,Pacjentka z Ostrowca

5,0/5

Świetny lekarz godny polecenia więc POLECAM !!!! , dusza człowiek podejście do pacjenta REWELACJA normalnie człowiek ANIOŁ Takich lekarzy życzę każdemu szpitalowi kompetentny i rzeczywiście podchodzi do pacjenta z precyzja nie jak większość lekarzy pacjentów traktują jak rzecz u Pana Haducha na szczęście tak nie jest i dziękuję za Pańską opiekę Panie Doktorze Kielce są dumne ze Pana mają :-)))))

4,5/5

Lekarz godny zaufania .zawdzieczam mu zycie(równiez anestezjologom)Polecam potrzebującym trudnej operacji. Halina Gruszczyńska.

5,0/5

wspaniały lekarz, wyśmienity fachowiec, zawdzieczam mu życie

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat