dr hab. Jacek Haduch

Onkolog

04.05.2013

Doktor Jacek Haduch to wybitny specjalista !!! Wspaniały człowiek, dający nadzieję nawet w bardzo trudnych przypadkach... Poświęca pacjentowi swój prywatny czas... Jest nieoceniony !!! Uratował życie mojej mamie !!! Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ! Z całego serca dziękuję i życzę mnóstwo zdrowia dla Pana doktora :-)

Małgorzata

13.04.2016

Wspaniały chirurg i dobry człowiek. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Polecam każdemu. Potrafi rzetelnie wyjaśnić przebieg leczenia nie potęgując jednocześnie skali zagrożenia a skrupulatnie objaśnia każdy szczegół.

dorzak1969

05.06.2013

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, lekarz godny zaufania. Panie doktorze za wszystko serdecznie dziękuję. Pragnę podziękować również innym lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Chirurgi Onkologicznej ŚCO. Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

12.01.2012

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

06.09.2011

Wspaniały, dobry człowiek i mądry, cierpliwy lekarz. Bardzo mi pomógł. W ogóle cała opieka na oddziale chirurgii onkologicznej ŚCO jest bardzo dobra, od szefa począwszy, poprzez lekarzy, pielęgniarki, po salowe. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka z Ostrowca (sala nr 5)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Kielce"?

Swiętokrzyskie Centrum Onkologii
Artwińskiego 3