dr n. med. Jacek Iwko

Laryngolog

Pan Doktor uratował mój słuch. Trafiłam na ostry z przebita bł bębenkowa. Zaproponowano mi zabieg przeszczepu i "zaklejenia" ubytku. Doktor wyjaśnił mi jak wygląda taki autoprzeszczep i skąd się go pobiera. Nie czarował że będzie super, wręcz mówił o ewentualnych negatywnych konsekwencjach operacji lub jej braku. Do teraz czuję się zaopiekawana.

Nie polecam, pacjentów nie zaszprycowanych na covid traktuje bardzo źle. Zamiast zająć się problemami pacjęta to na siłę namawia do szczepień.

Niestety, niewiele mam dobrego do powiedzenia o dr. Iwko - poszlam do niego z polecenia z corka, ktora przez ok. pol roku miala 8 czy 9 zapalen ucha... Na poczatku pan doktor wydawal sie zainteresowany, sluchal, wymaz zrobil... badanie sluchu.. No i nic nie wyszlo za bardzo z tych badan - wiec skad tyle zapalen, ciekawa jestem? Moze trzeba poszukac glebiej a nie tylko standardowo? Nie, na koniec - bo wiecej sie nie wybiore - uslyszalam hiperboliczna opowiastke, z ktorej wynikalo, ze chodze z moja corka po lekarzach i szukam przyczyny wiecznych zapalen ucha dla przyjemnosci, bo ot, taki mam widac fetysz, by dziecko 4letnie ciagac od lekarza do lekarza... ŻENADA i tyle, ordynator... to czego sie spodziewac po "szeregowych" lekarzach?

Zdrowia doktorowi zycze, oby na takich "specjalistow" sam nie trafial i zeby go zaden lekarz z lekcewazeniem nie traktowal...
Magdalena

lekarz o wyjątkowej empatii i wiedzy. Szkoda,że nie ma takich profesorów.

lekarz o wyjątkowej empatii i wiedzy. Szkoda,że nie ma takich profesorów.

Wysokiej klasy specjalista, polecam bardzo.Diagnoza bardzo trafna zalecenia prawidłowe.W sumie obeszło sie bez zabiegu.

Wysokiej klasy specjalista, polecam bardzo.Diagnoza bardzo trafna
zalecenia prawidłowe.W sumie obeszło sie bez zabiegu.

Pan doktor moim dzieciom poświęcił na badanie nie więcej jak minute, nie chciał w ogóle słuchać jaki był przebieg choroby, on po prostu nie ma czasu na wysłuchanie rodziców i na dokładne zbadanie dziecka. Przestrzegam przed leczeniem dzieci na oddziale laryngologii w Gliwicach. Córka była tam leczona na wysiękowe zapalenie uszu 4 miesiące i jest to stracony czas!. Żadnego leczenia farmakologicznego! na tym oddziale leczenie polega tylko na zabiegu operacyjnym - drenażu uszu. Dobrze że skonsultowałam córkę z innym otolaryngologiem powiedział że w ogóle szpital jej nie leczył, ten lekarz zapisał leki powiedział że jedno uszko ma do uratowania a drugie niestety raczej dren. Jest to oddział ogólny
lekarze nie powinni leczyć na nim dzieci bo nie mają ku temu odpowiedniej wiedzy! i podejścia. jak leczyć laryngologicznie dziecko to tylko w centrum zdrowia w Chorzowie!Gliwice dzieli ogromna przepaść !

straciłam przez tego pana słuch w jednym uchu-czy to nie wystarczy?

straciłam przez tego pana słuch w jednym uchu-czy to nie wystarczy?

PODCHODZI DO PACJENTA KOMPLEKSOWO, POSIADA WIEDZĘ ,KTÓRĄ UMIE ZASTOSOWAĆ

PODCHODZI DO PACJENTA KOMPLEKSOWO, POSIADA WIEDZĘ ,KTÓRĄ UMIE ZASTOSOWAĆ

bardzo polecam miły kompetentny, uśmiechnięty, che tnie pomaga, wspaniałe podejście do dziecka

To konkretny i świetny lekarz.Nigdy nie rozgranicza chorych na gorszych i lepszych,wszystkich traktuje jednakowo.Jest kompetentny i ma dużą wiedzę.