lekarz Jacek Jabłoński

Doktor leczył mnie od 4 roku życia. Dziś fantastycznie zdiagnozowana nadwzroczność jednego oka, w kontekście kierowania pojazdów. Mały i uroczy gabinet położony obok szpitala, w cichej części Turku - polecam.

Brak profesjonalizmu. Zniszczył oko bo leczył na zapalenie spojówek a to była zapalenia rogówki jego leki wypaliły mikroskopijna dziurkę z rogówce co powoduje że nadaje sie do przeszczepu. Nie wspomniał że drugie oko jest zaatakowane jaskrą. To nadaje się pod sąd żeby wreszcie lekarze ponosili odpowiedzialność za błędne decyzje bo już rezydenci uważają że mają tak bardzo odpowiedzialna prace tylko że konsekwencji swoich decyzji żaden nie ponosi. Jestem okaleczona na całe życie

Witajcie kochani,ja co jakiś czas odwiedzam lekarza z powodu mojej wady wzroku i powiem tak nigdy nie spotkałam się z nietaktem lub brakiem profesjonalizmu z jego strony a dodam,że wizyty były i takie i takie nie tylko prywatne,dzięki niemu jestem kierowcą bo inny lekarz powiedział mi żebym sobie zakleiła oko bo niedługo oślepne to był suuuuper lekarz,a tego polecam każdemu z czystym sumieniem.

Nie polecam. Być może pan doktor posiada jakąś wiedzę, ale widocznie nie potrafi z niej korzystać. Poza tym badanie przeprowadza tak szybko jakby na akord pracował, więc nie wiem czy jest w stanie tak dokładnie wszystko zobaczyć w jego wieku. Ponadto po co młodej osobie badać ciśnienie w oku??? Chyba po to, żeby się pochwalić nową maszyną. Ponadto bardzo miły i uśmiechnięty jest, ale czy bycie miłym jest wyznacznikiem dobrego lekarza??? Szczerze wątpię.

poszedłem do lekarza ponieważ zrobila mi sie gorka na oku cos w stylu jeczmienia:( spojrzal i zapytał czy tu bylem keidys wiec powiendzialem z enie bylem i leczylem sie u dr Malarowskiego wiec powiedzial ze jest tylu wspanialych specjalistow wiec niech sobie ide do nich.... pytajac co to i od czego wiec odpowiedzial ze on wie ale niech sobie juz ide ... Banda złodzieji pewnie gdy bym poszedł prywatnie była by inna gadka

Świetny lekarz miły zabawny , miło się do niego wraca! polecam wszystkim

Świetny lekarz miły zabawny , miło się do niego wraca! polecam wszystkim

Jacek- heh kompetentny, zabawny,miły, uprzejmy, bardzo fajny. co nad to ma ładny gabinet i spełnia moje oczekiwania. wizyta pewnie wydaje wam się droga okazuje się że jeśli by się rozglądać po innych to ceny są podobne a większości droższe. nie obrażając no cóż lekarze, okuliści, ginekolodzy SIĘ CENIĄ i nic nie poradzimy acz kolwiek polecam bo warto . pozdro dla czytających :*

Miły i zabawny okulista. Chodzę do niego od dawna, wada wraz z wiekiem i korektą się stabilizowała. Oceniam bardzo pozytywnie i polecam.

Byłam u innych lekarzy kilka razy ale leczenie nie przynosiło poprawy.Postanowiłam udać sią nawizytę prywatną /na NFZ trudno się dostać/.Po kilkudniowym leczeniu nastąpiła wreszcie oczekiwana poprawa.Polecam tego lekarza bo to dobry i doświadczony okulista.Wyjaśnia przyczyny choroby i sposób leczenia.

Nie polecam tego lekarza... miły przy wizycie prywatnej. Na fundusz ciężko się dostać... idąc prywatnie, zapłaciłem 100 zł choć koszt "usługi" był 80 zł.... pan doktor nie miał wydać, więc nie wydał. Brak słów... Pan doktor jest tak zajęty rozmową ze samym sobą, że pacjent gdzieś znika...